Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie macie sprzęty grające?

zdzichu6969 23 Lut 2008 19:07 271804 588
    zdzichu6969
    Poziom 23  
    baciu ogólnie to witamy na forum
  • OptexOptex
    sadysta17
    Poziom 10  
    Omnitronic mixer i decki + 2 kolumny b&w + wzmacniacz unitra + wzmacniacz Technics SU-8055

--------------------------------------------------------------------------------------------------

a tak w ogole to jeszcze taki sam zestawik czyli 2decki i mixer mam na sprzedaż

Dodano po 7 [minuty]:

tutaj macie caly moj segmencik ;][/img]

Połączyłem posty, poprawiałem obrazki.
    Jasiek690
    flashrider1989
    Poziom 17  
    100% DIY
    kolumny na arn188 i sc10n
    wzmak do kolumn narazie marne tda7294
    sub na tonsilu 20/80/2 zasilany holtonem 200

Klimas_h442
    Poziom 1  
    ja mam niespotykane w Polsce kolumny JVS model zero 5 na gwizdkach wstęgowych :D co wy na to ?
    prosze o odpowiec jestem ciekawy jak sa cenione

• OptexOptex
    Sarbek
    Poziom 15  
    Ja na razie pokaże swój amplituner AT 9100:
    Jakie macie sprzęty grające? Jakie macie sprzęty grające?
    Jakie macie sprzęty grające?Jakie macie sprzęty grające?
    Wszystko oryginalne. Jak wyszedł z fabryki tak stoi u mnie. O brzmieniu chyba nie trzeba nic mówić ? :D
    Piszcie jak wam się podoba.

P.S.: Kto jeszcze ma taki na forum ? :)
    doman30
    Poziom 15  
    A to może ja zrewanżuje się zdjęciem Zestawu Muzycznego 9000 w który w moim przypadku składa się z:
    Amplitunera AT9100
    Deck'ów kasetowych m9108 i m9115

Sarbek
    Poziom 15  
    No Doman ładny masz zestawik :) Niestety ja z serii M9000 do swojego AT nie dobiorę żadnego magnetofonu :( Jedynie coś z M7000
    doman30
    Poziom 15  
    Ja widziałem już czarnego m9108 oraz m9010 czy jak to tam było :) ale to praktycznie zaginione modele, chociaż prawdziwym zaginionym modelem jest ZM 9000 srebrny :)
    Sarbek
    Poziom 15  
    Czarne nie są zaginione, ale magnetofon z frontem jak mój AT to robili tylko Czesi - M9108. Jest ich mało poza tym te śmieszne "Kasetni Dek" byłoby drażniące. Pozostają tylko M7010/M7013/M7020
    doman30
    Poziom 15  
    Masz rację, może kupisz AT takiego jak ja mam i do niego dodasz kolejne "klocki" a ten twój pójdzie na półkę jako ozdoba ;) lub go możesz zapakować w karton i za kilkanaście lat odpakujesz :) taka kapsuła czasu :)
    Sarbek
    Poziom 15  
    Właśnie mam zamiar kupić grafitowy AT9115 (PW 9013 odpada - jego brzmienie sporo odstaje od AT).
    Ale z tego egzemplarza ozdoby nie zrobię. Był, jest i będzie użytkowany :]
    Co ciekawe widziałem jeszcze 2 Kasprzaki z takim frontem. Jeden na allegro w fatalnym stanie (AT9010) i drugi w zbiorze pewnego kolekcjonera.
    doman30
    Poziom 15  
    Ten w fatalnym stanie może wartko kupić na części lub do odnowy :) mój kolega miał kiedyś AT9115 który od lat 90 do tego roku stał na lodówce i był używany jako radyjko kuchenne :D:D:D niestety źle że wpadł w ręce kolegi który go tylko oszpecił, wstawił analogowe wskaźniki tam gdzie były LED' y i teraz wskazówka sygnału FM działa jako wskaźnik wysterowania a wskazówka od - 0 + wskazuje balans, wywalił przeźroczystą skalę, zamontował tam LCD z RDS i nowy cyfrowy tuner, przyciski które w oryginale były pod skalą są teraz do przełączania zakresów itp, jest tam też coś w rodzaju analizatora widma, końcówke dal TDA poprzerabiał wszystko, jak pozwoli to zrobie zdjęcia tego "super stjuningowanego" ATeka
    żarówka rtęciowa
    Poziom 36  
    Kolejne sprzęty grające

Wzmacniacz Chaos 500W!! EF80 EBL21

Uniwersalny wzmacniacz tranzystorowy

Odsłuch aktywny na wesoło :D

[/img]
    Radysh
    Poziom 27  
    Moja odsłuchiwaczka do komputera to MBO (seria30), przywiezione swego czasu przez sąsiada w stanie agonalnym (sprzęt w stanie agonalnym, nie sąsiad :D ) od holendrów i podarowane mi w akcie dobrej woli. ;) Po remoncie działa już bodajże osiem lat bez grzebania. Oczywiście na naszych krajowych tonsilkach. :)

Tak to to wygląda: Jakie macie sprzęty grające? Jakie macie sprzęty grające?

Jestem ciekaw czy ktoś ma podobnego "wynalazka" bo nigdzie w/w nie widziałem nie wspominając o googlach które też w temacie tego zabytku milczą.

fotki niestety robione aparatem z telefonu, ale jak widać paskudztwo wygląda raczej standardowo. ;)

Acha! To u góry to radio a to na dole wzmacniacz. Bo chyba nie zabardzo widać. ;) Reszta pozagabarytowa nie wchodzi do "zestawu"
    arek59
    Poziom 29  
    > żarówka rtęciowa. Jak zobaczyłem ten wzmak w obudowie od atx to mi szczęka opadła. Bardzo fajny pajączek. No i jeszcze lepszy to lampowiec w pudełku. Przyznam ze ja też miałem takie konstrukcje na młodych latach.
    Teraz pochwale sie sprzęcikiem.
    - Ymaha ax-570
    - Unitra at9115 (bez tunera) do sprzedania.
    - unitra ws304 na stk4241
    - holton 400 na przezespołach sharpa 7700
    - jeszcze jeden holton w budowie
    - infinity sm 115
    - woofery estradowe 250W, 15 cali, 8R, 99dB
    - avantage 2000 (do sprzedania)
    - no i 3 kolorofony c-230 własną elektroniką
    - 3 stroboskopy
    - CD i korektor diory
    Konrad3006
    Poziom 16  
    Gramofon:

Technics SL 1210 M5G, Gemini TT-02

Mixer:

Reloop RMX-30

Słuchawki:

Sony MDR-V700, Sony MDR-V150

Wzmacniacz:

Sony TA-F300

Tuner:

Sony ST-300L

CD:

Technics SL-PG200A

Equalizer:

Diora FS030 albo 040? Jakos tak.

Deck kasetowy:

Sony TC FX-211

Kolumny:

Pioneer CS-790 i tymczasowo brata Pioneer CS-595.

Szystko, zdjec nie ma, bo w googlach sa, a ja nie umiem tu wrzucac fotek ;p
    dominik_85
    Poziom 17  
    Witam. Może pokażecie co macie w samochodzie...? :) Ja mam skromny zestaw ale jest... ciągle go rozwijam... DVD Mustek... Equalizer...

Dodano po 7 [minuty]:

troche bliżej ...
    ...te głośniczki zasila wzmacniacz... Jakie macie sprzęty grające?
    ... a to wszystko jest w takim pudełku ...Jakie macie sprzęty grające?
    natan14
    Poziom 21  
    Kurde! taki sprzęt w kadecie??. To ja na twoim miejscu bym zamontował sobie pancerne szyby :P
    dominik_85
    Poziom 17  
    Na tylnej półce będą dwa takie duże głosniczki basowe, te mniejsze pójda do drugiego kadetta starszego od tego o 11 lat :D:D:D I na razie zaprzestane na zakupie Kondensatora, bo już 2 akumulator wykończyłem w ciągu 6 miesięcy.
    Dodam że w samochodzie jest zainstalowany system mikro kolorofonów tzn. między innymi stworzony z diód migających ok. 4 kolorami na raz(w jednej diodzie!). Diody z zapalniczek...:D ale efekt jak w dyskotece. Kto wsiądzie jest oczarowany efektami i pomysłowością...:D:D:D Taki mały bajer...
    xTrEmE_baSS
    Poziom 23  
    ehhhh... lepiej by było jakbyś policzył skrzynie, a nie za przeproszeniem "wpi****** wszystko do półki" :/
    dominik_85
    Poziom 17  
    ale skrzynia czy tuba mnie nie interesuje... bo teraz prowizorycznie wygląda to tak...:D:D:D Jakie macie sprzęty grające? dobry basik i dzwięk daje... a nie sam bas jak tuba... (':sm31:')
    xTrEmE_baSS
    Poziom 23  
    tuba- to nie skrzynia basowa....
    prowizorycznie=do bani
    zrobiłbyś obudowę to te altroniki i ten buszmen lepiej by grały...
    dominik_85
    Poziom 17  
    prowizorka wyleci stąd, Twój "buszmen" zostanie a może się rozmnoży, tylko nie wiem czy dostanę gdzieś taki sam, bo to co widziałem w sklepach i na giełdach to jakieś podróbki
    podróbek. Ceny chyba się nie zmieniły za dużo od 5 lat bo tyle ma ten głośnik.
    Ta pianka - miałem za dużo chciałem zobaczyć efekt= lepszy niż bez pianki... ale tego nie powtórzę:D:D:D

PYTANIE: czy do takiej półki z dwoma dużymi głośnikami montaż odpowiednich skrzyń basowych pod spodem jest sensowny(da dobry efekt dźwiękowy)
    natan14
    Poziom 21  
    To zależy. Jeżeli chcesz mieć auto jak te dresy z osiedla co ciągle techno..techno (nie żebym coś do tego miał bo sam słucham :P) to montuj nawet 3 sprzynie. A jak chcesz inaczej to wymontuj ten sub w tylnej pułki i daj go do jakiejś skrzyni z br lub bez. Masz tego wp....ol w dziele audio. Pamiętaj żeby nie przesadzać z wielkością bo źle się to skończy :P. Ale jak dasz skrzynie basową do bagażnika i te 3 głośniki na półce to tylko ci to zwiększy łomot w aucie i nic więcej.
    dominik_85
    Poziom 17  
    dobra, koniec mojego tematu ....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak coś zmienie to się odezwę...... zapraszamy następne sprzęty....
    andriei
    Poziom 14  
    Witam ja mam moim zdaniem coś specjalnego>Jakie macie sprzęty grające?
    To Rema Toccata z 1977 roku. Myślę że pod względem brzmienia więcej do powiedzenia mają tylko wzmacniacze lampowe.
    i jeszcze mam coś takiego>Jakie macie sprzęty grające?
    Czyli Vermona Regent 600h, Wzmacniacz Philips, Amplituner Technics SA-424 i mój własny wynalazek czyli integracja napędu od pc/zasilacza i radia samochodowego. oraz deck Firmy SONY. Pozdrawiam.