Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pentagram Cerberus P 6331-4A - ustawienia fabryczne

08 Lut 2008 14:05 6469 3
  • Poziom 2  
    Witam.

Pierwsza sprawa.

Wczoraj kupilem ten router, zalogowalem sie na 192.168.1.100 panelu konfiguracyjnym, ustawilem wszystko i bylo ok do poki nie zmienilem jakis ustawien w tym panelu konfigurujacym na www. Teraz nie moge juz sie zalogowac na ten adres, nie otwiera mi sie juz nawet ta strona 192.168.1.100. Probowalem resetowac modem tym przyciskiem we wglebieniu obudowy routera ale to nic nie dalo. Prosze o jakas rade, jak mam przywrocic ustawienia aby moc wejsc na 192.168.1.100. POMOCY!

Druga sprawa.

W jaki sposob zabezpieczyc haslo routera, zeby mi sasiedzi z za scian nie kradli cennych MB?

Z gory dziex!

Moderowany:

Na przyszłość proszę osobną sprawę zaczynać w nowym wątku.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Lektura instrukcji zapewne wiele wyjaśni - będzie tam opis jak wykonać reset do ustawień fabrycznych.

Przy następnej próbie konfiguracji dobrze będzie pamiętać co się przestawiało.

Co do zabezpieczenia to WPA-PSK w zupełności wystarczy.
  • Poziom 2  
    Sorry. Faktycznie, za duzo czytalem w google i tematy mi sie pomylily ze stronami. To mialo byc podpiete na innej stronie o identycznym temacie co moj.

W kazdym razie w instrukcji w sekcji: Problem z konfiguracja przez przegladarke, nie ma nic co mogloby rozwiazac moj problem. Dlatego w ostatecznosci zglosilem sie o pomoc tu.

Jest jakis sposob na zresetowanie ustawien w tym routerze? Tzn, przywrocenie fabrycznych? Bo chyba cos namieszalem i dlatego nie moge wejsc na 192.168.1.100.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    W instrukcji będzie napisane jak długo trzeba trzymać ten przycisk.

Na PC musi być IP z tej samej klasy aby można było otworzyć stronę konfiguracyjną routera.