Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do przydzielania internetu

08 Lut 2008 16:57 1457 3
  • Poziom 11  
    Witam. Jestem nieszczęśliwym posiadaczem neostrady (:/) i liveboxa (:/:/:/:/:/). Internet mam rozdzielony na 2 komputery: jeden przez wifi, a drugi przez ethernet. Poszukuje programu który by spowodował żeby ten komputer z WiFi miał ograniczoną predkosc sciagania i wysylania danych, ponieważ gdy gram w gre przez internet a na tym drugim komputerze są otwierane strony to mi sie strasznie zacina :twisted: :twisted: :twisted: Chciałbym też żeby tego programu nie trzeba instalować na tym drugim komputerze albo zeby po zainstalowaniu byl mocno schowany, lub zebym ja mial mozliwosc ze swojego komputera wylaczyc to ograniczenie (chodzi mi o to zeby tylko wlaczac ten program w momencie kiedy gram w gre :D:D:D). Czy jest jakaś mozliwość która rozwiązywałaby mój problem?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Rozwiązania masz 2:
    - program na drugim PC np. Netlimiter, CFOS itp.
    - wymiana Livebox'a na router z QoS
  • Poziom 11  
    A nie da sie np wlamując jakos na ten drugi komputer (podobnie jak podglądanie rozmów z gg)? Albo kontrola jakiejs aplikacji zainstalowanej na tym drugim PC poprzez sieć lokalną? Bo to co mi podałes to mnie nie do konca satysfakcjonuje bo nie chce caly czas blokować polaczenia na tym drugim kompie...
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego DJ Brzoza, intencje kolegi są teraz wystarczająco jasne. Temat zostaje zamknięty. Czy nie jest koledze wstyd przed tą osobą, którą kolega miał zamiar oszukać?