Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault 22DC594/62F jaki wyświetlacz

damiasz 08 Lut 2008 17:29 1114 2
  • #1 08 Lut 2008 17:29
    damiasz
    Poziom 18  

Renault 22DC594/62F jaki wyświetlacz współpracuje z tym radiem. Wiem że wersja 62B współpracuje z niestandardowym wyświetlaczem. Ten z uwagi na 5 pinów i przycisk SRC powinien pracować z wyświetlaczem standardowym, jednak ani na stole ani w samochodzie nie ma nic na wyświetlaczu załącza się tylko podświetlenie. Po podłączeniu oscyloskopu widać przebiegi na trzech górnych pinach. Wnioskuję z tego że następuje próba komunikacji miedzy radiem a wyświetlaczem. Nie ma pewności ze radio pochodzi właśnie z tego samochodu. Po wyłączeniu kodu radio działa ale brak reakcji na pilota, wyświetlacz nadal nie działa.

0 2
  • #2 08 Lut 2008 22:13
    djlj24
    Spec od car audio

Sprawdź czy radio wystawia poprawnie załączenie wyświetlacza (2 pin od dołu). I czy jest to właściwy typ wyświetlacza do tego radia.

0
  • #3 09 Lut 2008 17:22
    damiasz
    Poziom 18  

Napięcie wystawia, a czy jest właściwy wyświetlacz to jest właśnie pytanie na które szukam odpowiedzi, tego modelu radia nie ma na wiadomej stronie:). Zarówno z moim wyświetlaczem jak i tym w samochodzie radio zachowuje się tak sam czyli po włączeniu radia zapala się tylko podświetlenie. Jak już pisałem nie ma pewności czy radio pochodzi z tego samochodu. Dlatego nie wiem czy jest to uszkodzenie czy niedopasowanie .

0