Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-G631 problem z pendrive'em

dominikd6 08 Lut 2008 23:22 858 3
  • #1 08 Lut 2008 23:22
    dominikd6
    Poziom 2  

Mam dziwny problem z radiem, otóż miałem pendrive pqi 1GB, radio współpracowalo z nim bez zarzutów, niestety, gdy kupiłem innego pendrive (też pqi 1GB ale inny model) radio po wyłaczeniu nie pamieta jaka grało piosenke i ciągle zaczyna grać od nowa... Na tym starym pendrive nadal dziala bez zarzutu.

Czy to jest wina radia, czy pendrive? Próbowałem na pendrivie znajomego (2GB) i też nie pamiętało ostatnio granej piosenki :( W instrukcji nie ma ani słowa o takim problemie. Bardzo prosze o pomoc.

0 3
  • Pomocny post
    #2 08 Lut 2008 23:49
    gart62
    Poziom 31  

Witaj!
    Miałem do czynienia z różnymi pendrive-mi i niestety im nowszy tym gorsza współpraca ze starszymi (choćby niewiele starszymi) urządzeniami (w tym wypadku radio). Producenci pendriv-ów wprowadzają wiele "ulepszeń" (przede wszystkim programowych,czytaj: obsługowych, a jeszcze dalej programowych, które tak naprawdę powodują gorszą współpracę nowszych pamięci ze starszym sprzętem). Trzeba się do tego przyzwyczaić lub próbować ściągnąć oprogramowanie dla danego sprzętu (którego się aktualnie ma i już) ze strony producenta.
    Pozdrawiam.

0
  • #3 09 Lut 2008 00:06
    dominikd6
    Poziom 2  

Chyba masz racje, gdyż pendrive który działa dobrze to starszy model - http://www.allegro.pl/item308364264_pqi_flashdrive_1024mb_usb_2_0_cool_drive_u339.html
    a ten który nie do końca dobrze działa to - http://www.allegro.pl/item303327663_2_gb_pqi_i810_pendrive_usb_27_mbs_smycz_rozowy.html

Nie pozostaje nic innego jak używac tego starszego, gdyż taki "brak pamięci" jest bardzo denerwujący :/

Dzięki, Pozdrawiam

0
  • #4 13 Maj 2008 22:08
    łosiu
    Poziom 12  

Kolego mam pytanie odnośnie tego radyjka - czy jest w tym właśnie modelu taka funkcja że przy wyłączonym radiu pokazuje aktualną godzinę?

0
  Szukaj w 5mln produktów