Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką myjke ciśnieniową?

09 Lut 2008 00:12 31277 8
  • Poziom 15  
    Witam
    Planuje zakup myjki ciśnieniowej w ofercie znalazłem kilka interesujących mnie modeli a mianowicie:
    KARCHER K 2.98 M PLUS
    BOSH AQUATAK 100 Plus
    BLACK&DECKER PW1500WB
    BLACK&DECKER PW1700WB

Ja powiem tak że zależy mi na dobrej i trwałej myjce wiec myjki "no name" nie wchodzą w grą. Myjka ma służyć do mycia samochodu, kostki brukowej, ewentualnie elewacji itp Ja chciałby żeby posiadała ciśnienie ok 110 barów (minimum 100 barów) oraz dysze rotacyjną oraz regulowany strumień płaski. No i cena do 450 zł.

I teraz mam pytanie czy jesteście użytkownikami tych myjek lub podobnych? Jakie sa wsze opinie na ten temat i co doradzicie?
  • Poziom 18  
    Witam jesli chodzi o k 2,98 to mam taką, do użytku domowego jest wystarczająca, z tym że wszyscy serwisanci karchera twierdzą że urzadzenia z dwójka z przodu w numerze to zabawki. Jeśli zdecydujesz sie na nia to do mycia auta musisz sobie dokupić taki zbiorniczek na lance do aktywnej piany bo rozwiązanie z węzykiem zasysającym jest nieporozumieniem.
  • Poziom 15  
    A ma któś myjke BLACK&DECKER PW1700WB lub BLACK&DECKER PW1500WB ??
  • Poziom 20  
    Mam KARCHER HD 545 z dyszą rotacyjna od innej myjki i dyszą pianową od Karchera ale do 120 barów.
    Za myjkę dałem 300zł + 50 zł dodatkowa dysza + 120 napraw/regeneracja. Dziś myłem auto i kilka innych drobiazgów. Sprawowała sie świetnie.
    W serwisie powiedziano mi że myjki popularna do 1000 zł to jednorazówki, nienaprawialne. Jedynie warto je kupić ze względu na dysze.
    Nie wdając sie w szczegóły (był o tym topik) odradzam. A jeśli sie uprzesz sprawdzaj czy pompa jest z kompozytów czy metalową. Wszelkie z pompami kompozytowymi to zabawki do mycia rowerów, nietrwałe i wytrzymujące góra dwa sezony.
  • Poziom 15  
    No ja chcaiłbym kupic tą BLACK&DECKER PW1700WB
    Jaką myjke ciśnieniową?
    Dane Techniczne
    * Maksymalne ciśnienie [bar] : 120
    * Moc [W] : 1700
    * Typ silnika : uniwersalny
    * Przepływ wody [lt/h] : 370
    * Total Stop System : TAK
    * Waga : 9,5 kg
    * Max. tem. doprowadzenia wody : 50 stopni C
    Wyposażenie
    * Lanca : Vario
    * Dysza rotacyjna : TAK
    * Szczotka : TAK
    * Długość przewodu [m] : 5.5
    * Pojemnik na detergenty : TAK
    Myjka posiada alumuniową pompę.

Myśle że specyfikacja dobra i cena przystępna tylko powiem szczerze że o firmie BLACK&DECKER nie słyszałem za wiele żeby profukawoała myjki nawet na stronie internetowej BLACK&DECKER nie jest nic napisane o myjkach[/img]
  • Poziom 38  
    Jeśli myjka Karcher ma literę M w nazwie to pompa jest metalowa
  • Poziom 10  
    http://www.allegro.pl/item339799253_black_decker_myjka_pw1700_suprime_nowosc.html

Ja tez chce kupic black&deckera lub Bosha i szukam jakiejs opini na ich temat.
    Jesli ktos cos widział ktokolwiek wie ... to prosze o opinie.

Karcher poniżej 1000 zł to sprzet jakości "no name"
    pokusiłbym sie o stwierdzenie że ich myjki już dawno sie skończyły tyle że ciągnie je jeszcze marka firmy.
    Amamtorsko zajeżdzone 2 myjki karchera k5.20 i 7.xx w dwa lata.
    Niby obie mają metalowe pompy.
  • Poziom 12  
    ja mam black deckera 1400 juz rok i zero problemow wiec polecam
  • Poziom 13  
    A ja polecam mylkę LAVOR SUPER WASCH 160, dostępna w promocyjnej cenie w LIDLu, do 150 bar na wyjściu 2 dysze, szczotka mosiężne złącza 3lata gwarancji i serwis w Polsce. Mam ją od miesiąca i jestem pod wrażeniem solidności wykonania.