Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm Fabryczny BMW E36 1993r - Centralka Alarmu

09 Lut 2008 11:08 3758 8
  • Poziom 9  
    ..Od kiedy kupiłem swoje auto nie działał tam alarm ale z braku czasu i wazniejszych zabiegów przywracajacych swietnosc auto - sprawe odłożyłem na dzis :)

..Sprawa ma sie tak: wykrecam dzis schowek i co widze: same kostki od alarmu a centralki brak :( ..O tyle wielkie moje zdziwienie - po co komus byla ta centralka ;)

..Oto zdjecia kostek:

..Powiedzcie mi teraz jaka ta centralka powinna u mnie byc (dodam ze mam czujniki ruchu przy podsufitce) .. Moj VIN WBACB31020FD80950. Rok produkcji Luty 1993.

Ewentualnie jesli ktos takową - pasującą i sprawna posiada - chetnie kupie :)

..Czy to jest wogóle od fabrycznego alarmu czy moze od jakiegos innego? - zapomniałem dodac iz syrenka alarmowa pod maska ma na sobie wytłoczone logo BMW i dochodzi do niej kostka na 6 pinów.

..Ustaliłem ze może to byc centralka alarmu o któryms z tych numerów:
    65 75 8 368 680
    65 75 8 367 184
    65 75 1 387 955
    65 75 1 387 954
    .. z tym ze pisałem do wszystkich ktorzy sprzedaja czesci uzywane do BMW i nic nie maja.. Czy dalej szukac fabrycznej centralki czy to zupełnie inny alarm niz fabryczny?
  • Pomocny post
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Najprawdopodobniej miałeś zmontowaną centralkę firmy Gemel. W tamtym okresie był to sprzęt montowany do BMW i Mercedesów. Pilot był stałokodowy z jednym przyciskiem. Nie warto szukać tego ustrojstwa. Daj sobie spokój i zamontuj coś nowego.
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    witam, kiedyś wymontowałem takową ,gdzieś w garażu leży,ale też proponuję założyć nowy alarm
  • Poziom 9  
    ..A czy zalozę coś pod te kostki? ..Czy juz skarany jestem na ciecie kabli i kombinowanie?..

..Bede ogromnie wdzieczny za wszelka pomoc :)

Dodano po 3 [minuty]:

robson245 napisał:
    witam, kiedyś wymontowałem takową ,gdzieś w garażu leży,ale też proponuję założyć nowy alarm

..Jaki proponujesz założyć?
  • Poziom 33  
    Nie wiem czy to takie straszne i jesteś na to skazany.Będziesz musiał ciąć kable.Ale nie wiem czy to taka tragedia.Załóż Seo,Proximę no i mówią też dobrze o Tytanach.Ja nie wiem bo nie zakładałem.
  • Poziom 9  
    ..A moze wesprze ktos jakims schematem tych kabli ktore mam u siebie zebym wiedzial co z czym ;) ?
  • Poziom 20  
    AndrzejMT napisał:
    ..A moze wesprze ktos jakims schematem tych kabli ktore mam u siebie zebym wiedzial co z czym ;) ?

Montuje już ładnych parę latek alarmy i nigdy nie przeinstalowuje w ciemno w/g instrukcji.Miernik do reki lub próbnik i wszystko trzeba spr.
  • Poziom 9  
    ..Czyli udać sie musze do jakiegos magika bo ja wole sie za to nie brać :)

..Polecicie jakis zakład lub speca w Radomiu?
  • Użytkownik usunął konto