Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mozilla Firefox po aktualizacji nic nie działa

karolinter 10 Lut 2008 11:43 18936 10
 • #1 10 Lut 2008 11:43
  karolinter
  Poziom 18  

  Zaktualizowałem Mozille do wersji 2.0.0.12. Jednak po aktualizacji nic nie działa, nie da się otwierać stron, cały czas jest wyświetlany komunikat że nie można nawiązać połączenia z serwerem. Odinstalował przeglądarkę oraz zainstalowałem ponownie starszą wersję jednak nie ma żadnej poprawy. Przywracanie sysytemu do stanu wcześniejszego, oraz usunięcie wszystkich wpisów w rejestrze też nie przyniosło poprawy.
  Zainstalowałem inną przeglądarkę OPERĘ jednak objawy są dokładnie takie same. Zaporę systemu wyłączyłem oraz zaktualizowałem windowsa do najnowszej wersji. Jednak przeglądarki nadal nie działają. Jedyną przeglądarką którą mogę przeglądać strony jest Internet Explorer. System operacyjny to Windows Vista.
  Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły proszę o pomoc.

 • #2 10 Lut 2008 11:56
  piooo
  Poziom 29  

  Domyślam się ,że system to XP? Jaki program antywirusowy posiadasz , czy to Norton? Daj loga z Hijackthis , będzie można zobaczyć co blokuje ? pozdrawiam
  chyba ślepy jestem ,nie docztałem ,że Vista , a edycji nie widzę,

 • #3 10 Lut 2008 12:50
  karolinter
  Poziom 18  

  System to Windows Vista, Nortona też odinstalowałem.

  Umieszczam log hijackthis może to komuś podpowie co blokuje?

 • #4 10 Lut 2008 13:43
  piooo
  Poziom 29  

  Po pierwsze proponuję usunąć wszystkie toolbar'y typu Yahoo i inne ale dokładnie , odinstalować , usunąć ręcznie jeśli będą problemy i HijackThis wyczyścić do końca . Na wszelki wypadek usunąć Kalendarz XP . Mimo ,że odinstalowałeś Nortona to jak widać jeszcze trochę zostało . Natępnie zainstalować od nowa Operę 9.25 i spróbować . Rozumiem ,że Skype i gg działąją , na czas próby można je wyłączyć. Co do szkodników nie znalazłem , jedynie ActiveToolBand.dll ale jeśli ma około 30kb jeśłi około 300kb to ok.pozdrawiam

 • #5 10 Lut 2008 21:27
  karolinter
  Poziom 18  

  Wszystko zrobłem tak jak pisałeś i nadal przeglądarki nie działają, jeśli ma ktoś jeszcze jakieś sugestie to prosze o pomoc.

  Załanczam drugi mój log po usunięciu tych składników.

 • #6 10 Lut 2008 22:10
  dexi
  Poziom 29  

  Firefoxa uruchom w trybie awaryjnym (W starcie znajdziesz odpowiednią ikonkę). I zobacz, czy wtedy działa.

  Jeśli jednak nie zadziała to usuń swój profil. Najpierw zrób sobie jego kopię, lub oszczędź z niego tylko to, co uważasz za potrzebne. Odinstaluj Firefoxa, wyczyść rejestr i wszystkie pozostałości (foldery). Zrestartuj komputer i zainstaluj ponownie przeglądarkę.

  Jeżeli to nie zadziała to sprawdź w ustawieniach przeglądarki jakie są właściwości połączenia.

  Mógłbyś się pochwalić, jak łączysz się z internetem i okoliczności, w jakich przestała ci działać przeglądarka.

 • #7 14 Lut 2008 23:11
  karolinter
  Poziom 18  

  Odinstalowałem firefoxa, wyczyściłem rejestr, zmieniłem profil i wszystko bez skutecznie. Firefox nie działa nawet w trybie awaryjnym. Próbowałem nawet starszej wersji i też nic. Wszystko stało się po ściągnięciu aktualizacji VISTY oraz zainstalowaniu nowej wersji przeglądarki. Podobno nie tylko ja miałem taki problem po ściągnięciu aktualizacji, jednak nigdzie nie znalazłem jeszcze rozwiązania tego problemu. Próbowałem przywracania systemu ale mam tylko 5 dni do tyłu a to było znacznie wcześniej. A co do połączenia z netem to łączę się bezprzewodówką. Opera także nie działa jedynie Internet Explorer pozwala przeglądać strony. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie.

 • #8 19 Gru 2008 20:43
  yosshi
  Poziom 1  

  Mam ten sam problem. U mnie firefox dzialal super. Przestał działać po zainstalowaniu wtyczek adobe flash player i wndows media player i zrobieniu aktulizacji windows vista. Instalowalem wiele wersji frefox, odinstalowalem aktualizacje itd. co ciekawe opera nie dzialala u mnie od samego poczatku. Rowniez prosze o pomoc.

 • #9 11 Mar 2009 11:31
  asok99
  Poziom 8  

  to samo:/ mam hp a na nim vistę, po odinstalowaniu nortona zaczęły się problemy. Ani Opera ani mozilla.... wszytskie objawy takie same.

 • #10 08 Lut 2011 10:12
  spiczy
  Poziom 9  

  Witam

  Czy znalazły się jakieś rozwiązania bo u mnie to samo HP Vista Opera i Mozilla nie dział a na IE niektóre strony się nie otwierają przeskanowane virem i nic, jeśli ktoś ma jakieś rozwiązanie to prosze....

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME