Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Legalną Citroen Proxie3/Peugeot Planet

autoelek.zakopane 10 Feb 2008 13:52 7727 5
    autoelek.zakopane
    Level 2  
    Mam do sprzedania legalny interfejs serwisowy do samochodów Citroena - Proxia3. Jest to takie samo urządzenie, jakim dysponują autoryzowane serwisy. Oczywiście wszystkie dokumenty są w zestawie, oraz dołączam oprogramowanie Proxia. Ten sam interfejs współpracuje oprogramowaniem Peugeot Planet - więc można za jego pomocą robić wszystko z samochodami marek Peugeot i Citroen.

CENA: 2000zł

umik
    Level 14  
    Podaj nr tel. PW już wysłałem.
    User removed account
    User removed account  
    autoelek.zakopane
    Level 2  
    Widać że nie ma Kolega pojęcia o temacie Proxi, a tylko wypowiada się na temat.
    Z Proxią (bynajmniej "moją" - oczywiście mowa o sofcie) nie ma problemu -wszystko jest zrobione tak że instaluje się z płytki i można po instalacji iśc i podłączyć się do samochodu. Uruchomienie Peugeota to dla mnie nie problem, ponieważ mam na to sposób i PPS u mnie funkcjonuje. Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    autoelek.zakopane
    Level 2  
    W cenę jest wliczone postawienie Proxi/Lexi. Natomiast PPS jest kwestią dogadania, ponieważ wiąże się z przeróbką fejsu...
    Ja wystawiłem tutaj sprzęt do Citroena, jest on na gwarancji, więc przeróbka byłaby możliwa tylko po rozmowie z potencjalnym klientem...