Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie danych z karty pamieci

10 Lut 2008 18:07 3513 9
  • Poziom 9  
    Jakis czas temu usunalem zdjecia z karty pamieci a nie zgralem ich na plyte i chcialbym je teraz odzyskac. Chcialbym wiedziec czy jest mozliwe samodzielne odzyskanie tych zdjec i jakiego programu bym do tego potrzebowal...
    Karte mam SD Kingstona 512 MB.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Witaj..
    Używałem do tego celu programu firmy Ontrack - Easy data recovery, lub Easy Recovery Professional.

W sieci dużo tego typu programów, ten wiem że działa dość dobrze.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Ok dzieki za tak szybka odpowiedz a ja za jakis czas podziele sie efektemi mej pracy :)

Dodano po 1 [minuty]:

A mam jeszcze pytanie czy te programy pojda pod Vista?
  • Poziom 29  
    Ja używałem z dobrym skutkiem: "PC Inspector Smart Recovery" i "Recuva".
  • Poziom 9  
    Ceny mi sie o oczy obily tyle ze problem w tym ze te programy sluza do odzyskiwania danych z dyskow twardych a ja potrzebuje odzyskac zdjecia z karty... Znalazlem taki program BadCopy ale demo i zdjecia odzyskal ale nie zapisal :/ zna ktos program ktory je odzyska i zachowa na dysku?
  • Poziom 29  
    draco78 napisał:
    Ceny mi sie o oczy obily tyle ze problem w tym ze te programy sluza do odzyskiwania danych z dyskow twardych a ja potrzebuje odzyskac zdjecia z karty... Znalazlem taki program BadCopy ale demo i zdjecia odzyskal ale nie zapisal :/ zna ktos program ktory je odzyska i zachowa na dysku?

witam
    poszukaj programu do obróbki filmów, grafiki i zrób screenshota
    pzdr
  • Poziom 13  
    Wpisz w google "photo recovery free" a wyskoczy ci kilka odnośników lub "handy recovery" (tego sam używam), badcopy nie jest jedyny i nie oferuje nic więcej niż odpowiedniki darmowe.