Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot w kluczyku (naprawa, dorabianie?) - FIAT

Arek84 10 Lut 2008 19:02 1824 1
  • #1 10 Lut 2008 19:02
    Arek84
    Poziom 16  

Witam
    Mam 3 kluczki z nadajnikiem (niebieski z guzkiem z boku) = jeden matka bordowy czyli taki standard jaki daje fiat, do tego mam dwie karty z numerami ELECTRONIC CODE i MECHNICAL CODE.
    Jeden pilot nie działa mi od kupna, nie zajmowałem sie tym bo przeciez sa jeszze dwa.. az do dzis, kiedy jeden kluczyk zapomnialem zabrac z poznania i bede go mial dopiero w piatek, drugi ma moja zona obecnie w poznaniu.... no i zostal trzeci szkoda ze nie dziala:cry: to znaczy:
    otwiera drzwi mechanicznie ale nie mruga lampka od pilota w kluczyku, czyli nei zamyka centralnego zdalnie oraz nie uzbraja alarmu.
    Dla ASO nie jest to porblem, nowy kluczyk kilkaset zlotych do tego strojenie tez kilka stowek :D ogolnie tyle ze kupił bym sobie za to jakieś auto żeby jechać po kluczyk do poznania :D
    Czy ktoś wie jak można naprawić czy ktoś podejmuje się takich tematów? ewentualnie czy widać na płytce cos co moze wskazywac na awarie? (zmieszczam zdjecia)

• #2 10 Lut 2008 19:21
    zbynex1
    Poziom 15  

Sprawdź switch załączający bo to najczęstsze uszkodzenie a potem lutownica do łapki i sprawdzaj czy któryś element jest nie pęknięty pod wpływem użytkowania.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME