Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KENWOOD KDC-W9027 .(czy to pasek?).

11 Lut 2008 11:42 1388 4
  • Poziom 29  
    Czy to pasek ? są dwa
    Radio z dwoma panelami . Po włączeniu radia panele trochę się uruchomią -nie zastają podświetlone .
    Ręczne wysunięcie paneli i włączenia radia powoduje uruchomienie odbiornika -jest podświetlenie radio gra.
    Próby lekkiego wyginania ,podtrzymywania pasków nie wskazują na ich uszkodzenie .
  • Moderator
    Sprawdź taśmę pomiędzy panelami a płytą główną-w kenwood to dość częsta usterka.
  • Poziom 29  
    Na 100% mam uszkodzony mikrowyłącznik w mechanizmie, uruchamiania i regulacji pozycji paneli.
    Trudny dostęp do niego ,musze zdemontować mechanizm.
    Może ktoś ma opis ,coś w rodzaju -jak złożyć i wyregulować

W ciekawym panelu (metalowym) ściąganym jest układ SMD
    C01A
    W389
    3V

Z innych postów wynika ze jest to pamięć ?? z zawartością zabezpieczenia radia -kod?
    ----------------------------------------
    8.04.2008
    Tak pamięć 24C01A
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    W tym modelu bardzo często jest przestawiony zębaty pasek. I wtedy panel nie może się ustawić w pozycji wyjściowej. Zauważ, że jak jest to zrobione tak, że jak ktoś na siłę chce otworzyć panel to pasek przeskoczy na zębach a w drugą stronę nie. Osobno ustawiasz panel z klawiaturą a osobno ten z wyświetlaczem.
  • Poziom 29  
    Po przycisnięciu reset na panelu .pierwszy panel ustawia sie w pozycji 90 stopni .
    I tak ten pasek przestawiony (moim zdaniem) można skorygować.
    Obawiam sie ze mi sie to wszystko poprzestawia .jak sie dobiorę do tej mechaniki . Spróbuje
    ----------------------------
    Naprawione .
    Jednak nadal jestem ciekawy -dotyczy 24C01A w panelu
    Czy to radio ma możliwość zabezpieczenia -Kodem.?

Proszę na PW.