Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

安ist w g這郾ikach wzrasta ze wzrotem obrot闚 silnika

rafcio363 11 Lut 2008 15:31 2219 12
  • #1 11 Lut 2008 15:31
    rafcio363
    Poziom 30  

WITAM.
    [Temat podwieszony jest zamkniety,wi璚 zak豉dam nowy]

Seat Ibiza.
    PIONEK deh 6800
    Wzmacniacz HIFONICS ZX6400
    G這郾iki przednie + tuba podpi皻e.

安ist zaraz po zapaleniu g這郾ika,s造chac wyrazniejsze 鈍iszczenie wraz ze wzrostem obrot闚 silnika.

Kable sygna這we wymienione wszystkie, kable zasilaj帷e puszczone od nowa.
    Zak豉da貫m i 2 Filtry MASY ale bez efektu.
    Masowa貫m cinche przy radiu, wzmacniacz le篡 luzem pod siedzeniem i nie dotyka niczego.

HELP - bo mnie ju wkur.... tyle kasy wydane na to wszystko a 鈍iszczy 瞠 sie nieda s逝cha.

Dodano po 3 [minuty]:

Dodam 瞠 wczesniej jezdzi貫m na Pionku w Cd(5letnie) ,starym wzmaku blaupunkta i 1 filtrze masy i by豉 ca趾owita cisza.

0 12
  • #2 11 Lut 2008 15:54
    qstosz
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

po co ci filtr masy??

we z jednego punktu mas i powinno by ok

ps. ostatnio s造cha 瞠 w radiach pionka pada masa

na chinchach wi璚 to mo瞠 by pow鏚

0
  • #3 11 Lut 2008 15:56
    slvestr
    Poziom 32  

Daj filtry na zasilanie "+12" pod陰czone do radia a tak瞠 do wzmacniacza. Prawdopodobnie masz s豉by regulator napi璚ia i przy wy窺zych obrotach napi璚ei za bardzo wzrasta.

0
  • #4 11 Lut 2008 17:03
    powalla
    Moderator CarAudio

slvestr napisa:
    Daj filtry na zasilanie "+12" pod陰czone do radia a tak瞠 do wzmacniacza. Prawdopodobnie masz s豉by regulator napi璚ia i przy wy窺zych obrotach napi璚ei za bardzo wzrasta.

Jakie filtry ? Podaj linka .

PS: Takie rzeczy jak pisze "pan dan" to norma w radiach Pioneer .Sprawd mas na gniazdach RCA w radiu .
    Cytat : "We do r瘯i miernik - ustaw go na zwarcie ( ma piszcze przy zwartych ko鎍闚kach), wyci庵nij radio z samochodu - odepnij go od zasilania.

Nast瘼nie jedn ko鎍闚k dotknij obudowy radia - a drug masy wyj嗆 RCA-Chinch. Na ka盥ym z陰czu - ma by przej軼ie - czyli piszczenie. Je郵i nie - masz uszkodzone radio i to jest przyczyn twojego problemu. "

Dodano po 9 [minuty]:

poczytaj :

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=937342&sid=5172877b689ca006d19c6071d54f75ac

0
  • #6 11 Lut 2008 18:59
    pkcbtm
    Poziom 10  

ten bedzie najlepszy i nie drobi .

pozdr

0
  • #7 11 Lut 2008 19:18
    powalla
    Moderator CarAudio

Czyta貫 link ,kt鏎y poda貫m .........nawet o moim ca造m po軼ie nie wspominam .

S這wo kluczowe > PIONEER i masa RCA > masz uwalone radio i 瘸den filtr nie pomo瞠 .

PS zobacz kabelki do tego filtra .......na 20mm2 nie wygl康aj :-) ..........no ale to twoje auto ......twoje ma逍y ,tw鎩 cyrk .

0
  • #8 11 Lut 2008 20:04
    213813
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • #9 11 Lut 2008 22:19
    rafcio363
    Poziom 30  

Kr鏒ko m闚ia - radio jest sprawne je郵i chodzi o RCA bo bezpiecznik w nim mam ju dawno zmostkowany.

Dodano po 1 [minuty]:

A co do reszty post闚 ustosunkuje sie do nich jak znajde chwile.

Dodano po 16 [minuty]:

powalla => dzi瘯i za link ale ja tez sie tam wypowiada貫m (temat znam dobrze :) )

slvestr=> filtr ciekawa opcja ale przy 30A to te kabelki si stopi :D

mhz=> to zrobi貫m na pocz徠ku,zreszt napisa貫m o tym w topicu :) Wiem 瞠 to sta豉 przypad這嗆 pionka..

Tak wi璚 czekam na dalsze sugestie

0
  • #10 11 Lut 2008 22:33
    slvestr
    Poziom 32  

Ja o kabelkach nic nie m闚i貫m, wiem 瞠 wygladaj marnie na taki "amperarz" ale kabelki mo積a zmieni, a poza tym tak warto嗆 podaje producent ja tylko da貫m link.

0
  • #11 11 Lut 2008 22:40
    kraz73
    Poziom 27  

Prz鏚 masz pod陰czony do Hifonicsa? , czy do radia.

Kurcze ci篹szy przypadek, ale na pocz徠ek trzeba by by這 si zorientowa co jest zr鏚貫m zak堯ce / oczywi軼ie opr鏂z altka ten jest nie do usuni璚ia/, po od帷zeniu RCA od wzmacniacza nast瘼uje cisza w g這郾ikach czy zniekszta販enia wyst瘼uj nadal?

0
  • #12 13 Lut 2008 17:49
    rafcio363
    Poziom 30  

kraz73 <- 5,6 linijka od pocz徠ku mojego posta

A wi璚 do rzeczy:

Odpinaj望 ca趾owicie cinchce przy radiu 鈍ist znikna.Dotykaj帷 palcem cinch闚 sygna這wych 鈍ist sie pojawia w g這郾ikach.
    Wi璚 mo積a by zwali na radio pioneera.Masa na rca stabilna,dopi璚ie drugiej nic niezmienia,odpiecie tej z radia i dopi璚ie zewn皻rznej te nic niezmienia.

Odpinaj帷 tylko cinche z subwoofera a zostawiaj帷 na przednie g這郾iki 鈍ist maleje o 70%.

Podpio貫m radio Mediona z 1 wyjsciem Rca pod przednie g這郾iki i 鈍ist by niemal niezauwa瘸lny na poziomie 5% tego co bylo na pocz徠ku.

Ale to nie koniec.Spowrotem w這篡貫m pioneera.

Przy wypi璚iu cinch闚 subwoofera przy wzmacniaczu 鈍ist jest na poziomie 10%.
    Po prze陰czeniu w tryb 2 kana這wy 鈍ist znika ca趾owicie co skutkuje brakiem sterowania subwooferem i sygna jest troszke s豉bszy.

Teraz to ja ju sam niewiem w co rece w這篡 ???

0
  • #13 14 Lut 2008 23:26
    B豉瞠j
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

Funkcja SZUKAJ. Tematy przyklejone w dziale. K堯dka.

0