Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SMS bez numeru

screw 11 Lut 2008 18:07 29161 7
  • #1 11 Lut 2008 18:07
    screw
    Poziom 13  

Dzień dobry. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże , a wiec dostałem sms od kogoś na mój telefon i nie było numeru pisało (brak numeru) czy można coś takiego wysłać z netu? lub z komórki . Jeśli tak to w jaki sposób ?

Dziękuje serdecznie za pomoc !!!

-2 7
  • #2 11 Lut 2008 19:07
    rado_
    Poziom 22  

mozna wyslac z komorki ktora ma zastrzezony nr telefonu to samo dzieje sie jak ktos dzwoni z takiej komorki na twoj nr to nie wyswietla sie wtedy nr osoby dzwoniacej tylko jest napisane "numer prywatny"

jezeli masz telefon na abonamenta mozna taka usluge wlaczyc bezplatne u uslugodawcy dodatkowo majac aparat telefoniczny nokia mozna taka opcje wlaczac z poziomu aparatu telefonicznego (w ustawieniach polaczen)

2
  • #3 11 Lut 2008 19:18
    _prusak_
    Poziom 23  

Cześć. Jak zastrzegę sobie numer to jak puszczam sygnał to pisze numer zastrzeżony jednak jak wysyłam smska to wtedy numer mój pokazuje sie u odbiorcy. Wiec to opcja telefonu czy kwestia ustawienia tego u operatora?

4
  • #4 11 Lut 2008 19:32
    rado_
    Poziom 22  

opcja ustawienia tego u operatora to co podalem zeby sie nr nie wyswietlal dotyczy tylko polaczen co do eskow trzeba zastrzezyc nr u swojego opratora

-2
  • #5 11 Lut 2008 19:33
    slepy9393
    Poziom 10  

Witam mam w plusie +) i mogę zastrzec numer tylko do rozmowy ale nie do sms po mojemu zależy to od sieci

1
  • #6 11 Lut 2008 19:34
    screw
    Poziom 13  

a wiec ja dzwoniłem do biura obsługi (era)i tam mi powiedzieli ze jak mam zastrzeżony numer to przy wysyłaniu sms on jest i tak widoczny !!!

0
  • #7 11 Lut 2008 19:36
    rado_
    Poziom 22  

dokladniej od operatora tak jak napisalem wyzej. Ustawienie ukrywania nr telefonu w menu aparatu telefonicznego>ustawienia telfonu>ustawienia polaczen dotyczy tylko polaczen nie esemesow

1
  • #8 11 Lut 2008 19:41
    screw
    Poziom 13  

Aaaa powiem więcej dzwoniłem przed minutą do biura obsługi i powiedziano mi ze zadna siec w polsce nie wyłancza usługi ukrycia nr. w sms

3