Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi c4 2.5TDi chrupie na niskich obrotach

11 Lut 2008 21:23 2295 8
  • Poziom 9  
    Witam Mam problem z Audi c4 2.5TDi mianowicie cos chrupie mi na niskich obrotach 800-1400 na zimnym bardziej intensywnie a na cieplym zanika i pojawia sie ciche metaliczne stukanie spontanicznie. A i zawsze na biegu w czasie jazdy. Na luzie chodzi super. Zdaza sie czasem ze jak na niskich sam bez gazu jedzie zaczyna szarpac lekko. Prosil bym o jakas pomoc bo nie wiem w co udezac.!!!
  • Poziom 30  
    Ato przy silniku cz przy skrzyni biegów.Musisz się bardziej określić

Dodano po 52 [sekundy]:

PS;chrupać może rdza
  • Poziom 33  
    Pewnie jakies lozysko.
    Najlepiej jakbys to chrupanie nagrał i zamiescił gdzies, np. na youtube.
  • Poziom 14  
    witam.jezeli odglosy pochodza z okolic silnika radze osluchac silnik stetoskopem. nie zycze aby to byl rozrzad.pozdr
  • Poziom 30  
    Spróbuj tak;weź go postaw na kobyłkach tah żeby koła były w powietrzu,zapal auto daj mu trzeci bieg rozpędź do 60km/g następni szybko wciśnij bieg i zgaś go i wtedy powinieneś coś usłyszeć i daj znać.Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    To chrupanie wlasnie nie wiem czy ze skrzyni czy z silnika. Slychac je jakby gdzies z okolic konsoli srodkowej i prawego schowka...Po za tym 2 troche gorzej wchodzi znaczy sie mniej dokladnie, uzyc trzeba lekko sily:)Chyba wybiore sie do jakiegos zakladu niech osluchaja...
  • Poziom 30  
    Możesz jeszcze sprawdzić olej w skrzyni i sprawdź przeguby od skrzyni czy nie mają luzów
  • Poziom 9  
    Wlasnie mialaem taki zamiar ale śruba sie zakleszczyla i ni chuja nie moge odkrecic:)Dzieki:)

Porządnego Polaka uprasza się o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane.
    [_P_]