Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana lusterek

elektrona2008 11 Lut 2008 22:14 887 3
  • #1 11 Lut 2008 22:14
    elektrona2008
    Poziom 9  

Witam , przymierzam sie do przemienienia lusterek w swoim aucie nie mam elektryki i chce wsadzic lusterka z elektryka opisze jakie sa kable wiec

od strony pasazera ida 2 wtyczki tylko do lusterka wiec to jest pikus
    od strony kierowcy ida tak : 2 wtyczki do lusterka , 1 wtyczka do przelacznika przy rączce ktory sie montuje przy drzwiach i jeszcze jedna wazna wtyczka ktora ma dwa kable w sobie czyli to napewno bedzie + i -

Mysle zeby rozebrac ta wtyczke zeby miec 2 gole kable tylko ze gdzie je podpiac do plusa i minusa ????

czy plus moze byc ten sam co do radia czy jakiegos innego szukac ???

jeszcze dodam ze ten plus i minus sa dlugosci ze dostana od drzwi do radia itd

PROSZE O POMOC z gory dzieki

• #2 11 Lut 2008 22:58
    MikePL1
    Poziom 16  

Jaki samochód? Jaki model? Jaki rocznik? Jakie lusterka? Te wtyczki to wystają w samochodzie, jak rozumiem..

Ale bez tych informacji mogę śmiało powiedzieć, że najtaniej i najestetyczniej będzie jak kupisz lusterka przystosowane do tego modelu i je po prostu podepniesz. Wszystkie wtyczki będą pasować i będzie zero rzeźby.

• #3 12 Lut 2008 09:27
    elektrona2008
    Poziom 9  

AUDI 100 C3 88 ROK kupilem na czesci audi 100 taka sama jaka mam i wyprulem z tamtej lusterka z calymi kablami ktore sa potrzebne do lusterek czyli mam lusterka i kable do nich i musze to podpiac do swojego auta chodzi mi tylko o ten plus i minus gdzie to podpiac do czego dolaczyc

• #4 12 Lut 2008 13:03
    lenin10
    Poziom 18  

minus to obojętnie gdzie ( do pierwszej lepszej masy w aucie - może być ta od radia) a jesli chodzi o plus to musisz poszukac jakiegos plusa co dziala po wlaczeniu zaplonu - na kostce stacyjki