Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hak do Poloneza kombi 2001'

Quiquak 13 Feb 2008 12:29 873 2
    Quiquak
    Level 2  
    Wiec tak: chce podlaczyc hak do instalacji,ale w tym modelu nie ma osobnej wtyczki do przyczepki i nie ma przelacznika. Pytania:
    1. Czy wiazka kabli do haka jest zasilana oddzielnie czy po prostu jest gdzies rozgalezienie na głównej wiazce idacej na tyl samochodu?Bo jesli to jest to samo zasilanie to sie podepne po prostu do wiazki od tylnych lamp.
    2.Zakupilem wtyczke i nie wiem za bardzo co znia zrobic.Do mikroprocka w skrzynce bezpiecznikow nie jest podpiety kabelek do wyjscia LP (wyczytalem ze jest to wyjscie wlasnie do przelacznika).Na przełaczniku mam 3 bolce i jakis uklad bo sa aluminiowe radiatorki. Pewnie jeden kabelek idacy od procka to minus i idzie na przelacznik.a skad mam wziasc 2 pozostale? plus i mase mam sobie sam wykombinowac?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    agent001
    Level 11  
    Podepnij standardowo pod wiązki lamp i sobie głowy nie zawracaj:)
    Quiquak
    Level 2  
    Ale jak z moca pradu? Po to jest przelacznik zeby komputerek dawal mozniejszy prad na tyl. W sumie tak powinno byc bo te pare dodatkowych zarowek moze oslabic reszte(i siebie same),co w sumie moze dac np.kierunki tak jasne jak w starym maluchu :D