Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawka Bluetooth stereo działa w mono

16 Lut 2008 04:30 2738 4
  • Poziom 29  
    Posiadam Nokię N73 (oprogramowanie: V 4.0726.2.0.1 26-06-2007) i słuchawkę stereo Samsung (SBH170). Są one kompatybilne ze sobą. Wszystko działa dobrze z odtwarzaczami standardowo zainstalowanymi standardowo (znaczy się, jest stereo). Przy innych dźwiękach z telefonu i podczas rozmów telefon przełącza słuchawki w tryb zestawu słuchawkowego (gorsza jakość i dźwięk mono). Do tej pory więc wszystko jest OK. Ale gdy chcę posłuchać muzyki z doinstalowanego odtwarzacza, dźwięk jest właśnie w tym drugim - słabszym trybie, zamiast przełączyć się z powrotem do trybu HF. Szukałem długo na googlach i elektrodzie, ale nie znalazłem odpowiedzi. Proszę o pomoc.
  • Poziom 35  
    ja czasem miewam podobne problemy ale z windowsem mobile w 90% jest to wina OS'u telefonu a nie sluchawki poprostu a2dp bylo pisane na szybko ...
    w windows vista i XP niegdy nie mialem problemow z tego typu sluchawkami
    wydaje mi sie ze powodem twoich problemow jest to iz system nie znajduje ponownie oblsugi bluetooth stereo audio .. moze nie robi ponownego wykrywania uslug urzadzenia po zmianie jego profilu
  • Poziom 29  
    Przełącza go prawidłowo na tryb HF przy odtwarzaczu nokii i zainstalowanego firmowo real playera. Podczas, gdy one są włączone, wszystkie dźwięki systemowe i inne uruchomione aplikacje (te doinstalowane) działają w trybie HF. Gdy jednak się wyłączy te standardowe aplikacje, i tryb HF przełącza się w tryb zestawu głośnomówiącego. Jeżeli jest to wina OS, to na pewno się go da obejść (tam jest przecież Symbian 9.1v3 - System Operacyjny, a nie zwykły firmware).
  • Poziom 26  
    Nic z tym raczej nie zrobisz. Spróbuj innych aplikacji ale pewnie będzie tak samo.

Mam słuchawki z pilotem w E50 i działa on tylko ze standardową aplikacją. Na innych działa tylko głośniej/ciszej.
  • Poziom 12  
    epol napisał:
    Nic z tym raczej nie zrobisz. Spróbuj innych aplikacji ale pewnie będzie tak samo.

Mam słuchawki z pilotem w E50 i działa on tylko ze standardową aplikacją. Na innych działa tylko głośniej/ciszej.

bo pewnie u ciebie program nie obsługuje pilota,ogólnie wydaje mi się że to wina programów,które są źle napisane :)