Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Parametry Tonsil 30/80/4 8 ohm

Goro 23 Sep 2002 10:28 2909 11
    Goro
    Level 11  
    Czy ktoś wie jakie parametry ma głośnik Tonsil 30/80/4 8 ohm, chodzi mi głównie o pasmo przenoszenia i parametry THIELE'a-SMALL'a

Dzięki
    misiek27
    Level 15  
    ODWIEDŹ STRONE WWW.TONSIL.COM.PL TAM POWINIENES COS NA TEN TEMAT ZNALEŹC
    Goro
    Level 11  
    Tam już kiedyś tam szukałem, nie ma go tam.

Pozdrawiam
    krzysiek
    Level 27  
    goro pisalem ci juz chyba w innym dziale GDN30/80 pasmo 70-3000Hz efektywnosc 92Db parametry T-S fs{hz} 70 Vas Dm3 -39 Q ts-0,51 to sa dane z radioelektronika8/91 istotna uwaga glosnik ten posiada tzw twarde zawieszenie i nie bardzo nadaje sie na subwofer lub cos takiego zreszta widac to po pasmie przenoszenia
    krzysiek
    Level 27  
    chyba sie pomylilem tobie chodzi o glosnik GDN30/80/4 8om? nie samo gdn30/80?
    Goro
    Level 11  
    Do krzycha
    Tak to istotne rodzaj wykonania 4. Głośnik nie ma być do subwoofera.
    .....I tak dzięki.
    DSPEAKER
    Level 17  
    PARAMETRY SA TAKIE SAME JAK W GLOSNIKU GDN30/80/2 WIEM TO NA 100% ROZNICA JEST TYLKO TAKA ZE W GLOSNIKU GDN30/80/4 JEST SREBRNA KOPOLKA A WGDN30/80/2/ PAPIEROWA RESZTA TO TO SAMO MOZNA ZAPYTAC PRODUCENTA
    Goro
    Level 11  
    Mam kopułkę papierową
    DSPEAKER
    Level 17  
    Jest to pierwszy znak że coś jest raczej nie w porządku.Z mojego doświadczenia wiem że być może masz podróbę tonsila,głośnik po regeneracji(wymianie membrany i kopółki lub może się producent pomylił, podróbę trudno odróżnić od oryginału, wyślij może zdjęcie z przodu i profilu to Ci powiem,jeśli ci zależy.
    Goro
    Level 11  
    Już wszystko wiem, mam parametry od producenta. Kopułka prawidłowo jest papierowa. Parametry THIELE'a-SMALL'a są zbliżone do GDN 30/80/2

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję
    Pozdrawiam
    bezpiecznik
    Level 20  
    ludzie wy chyba spicie!!!! nigdy w życiu!!! gdn30/80/8 przenosi gdzieś od 40 hz.mam w domu kserke katalogu tonsila.moge sprawdzić