Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

STARTSPÄRRAD FöRSöK IGEN Volvo v 70 problemy z odpalaniem .

16 Feb 2008 12:40 1743 4
  • Level 12  
    Witam otwieram nowy temat bo tamten został zamknięty. Mam volvo v 70 rok 2002 2,5 w benzynie. Auto gdy jest zimno wyświetla komunikat STARTSPÄRRAD FöRSöK IGEN po szwedzku znaczy to "spróbuj jeszcze raz". Po parunastu przekręcenia kluczyka w ogóle nie kręci. Ale napięcie na rozrusznik nie dochodzi. Po parunastu przekręceniach kluczyka auto zaczyna kręcić ale nie odpala. Potem jeszcze parę razy trzeba przekręcić i auto zapala. Kieruję pytanie do kogoś kto może mi pomóc i może wie co jest przyczyną. Słychać że pompa paliwowa przy przekręceniu kluczyka pompuje. Auto ma mały przebieg bo około 40 tys. Nie kopci ani nic tylko to odpalanie na mrozie :(. W lato odpala bez żadnych problemów.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Level 12  
    Oczywiście moge jechać zostawić kupę kasy w serwisie Volva... tylko czy to jest oplacalne byłem w 2 serwsach i nawet mój wujo powiedzial ze nie wie jak to zrobic a jest dobry w tych rzeczach. Dlatego chciałem się dowiedzieć od czego zacząć. Auto mialo uszkodzony procesor z tylu (w bagażniku) został wym,ieniony na nowy i działa. Uszkodzenie procesora polegało na odcinaniu zasilania na tylne zamki i klapę bagażnika napięcia i nie dało sie otwierać ani zamykać szyb. Pozdrawiam
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Może przynajmniej błędy przeczytaj... Jak mamy Ci pomóc? To kolejny post nie prowadzący do rozwiązania problemu:(
  • Level 12  
    Błąd który wyświetla znaczy "spróbuj jeszcze raz". Wujek podpinał ostatnio komputer i nic a nic nie wyświetliło, zero błędów. Więcej żadnych błędów nie wyświetla mi na desce. Tylko ten nieszczęsny po przetłumaczeniu na Polski "spróbuj jeszcze raz"