Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Politechnika Poznańska - informacje, opinie, rekrutacja.

Michal19881 07 Lip 2010 12:59 1230064 8319
    jakonda
    Poziom 13  
    Bartek, na który wydział się wybierasz na automatykę?? Pewnie, że można, ale mogliby spokojnie powiedzieć, że wyniki będą o tej i o tej, to człowiek by dał sobie na luz i właśnie - poodkurzał i poszedł z psem na spacer czy zrobił coś innego, a tak siedzi cały czas przed kompem z nadzieją, że za chwilę będą.
  • IGE-XAO
    kasia230891
    Poziom 11  
    I co są już wyniki? JA w każdym razie nie moge wejść na strone

Nie ma jeszcze ;/
    jakonda
    Poziom 13  
    Nie możesz wejść pewnie przez to, że ja obsesyjnie klikam co chwile "odśwież" "odśwież" "odśwież":P
  • IGE-XAO
    BartekWB
    Poziom 27  
    Złożyłem podanie na oba, jednak głównym moim celem jest Elektronika i Telekomunikacja, jak tam się dostane to tam pójdę. Tak swoja drogą trochę w temat, szukacie już mieszkania/stancji, czy będziecie mieszkać w akademiku?
    paulinamaria
    Poziom 13  
    ja myślę o akademiku, ale Ci nie zaproponuję wspólnej opcji ;)
    kasia230891
    Poziom 11  
    "Witryna jest wyłączona Serwis www.put.poznan.pl jest w tej chwili niedostępny. Zapraszamy wkrótce. Dziękujemy za cierpliwość. "

Jeju!! Jak to wszystko długo działa. Może zaraz beda wyniki!
    paulinamaria
    Poziom 13  
    wiesz co kasia tych ludzi na I rok może być i z 1000 także to wklepywanie wyników może trwać i z godzinę.
    jakonda
    Poziom 13  
    Ja myślę o stancji. Ale jeszcze nie teraz, bo być może wyjadę, więc nie ma sensu wynajmować już teraz i płacić.
    majster1991
    Poziom 9  
    paulinamaria napisał:
    wiesz co kasia tych ludzi na I rok może być i z 1000 także to wklepywanie wyników może trwać i z godzinę.

Cała uczelnia ma 20 tys. także na I roku jest z 5 tysi :cry:
    jakonda
    Poziom 13  
    Paulina o jakim wklepywaniu wyników mówisz? Oni mają specjalne oprogramowanie do rekrutacji, pare kliknieć i są wyniki. Tak mi się wydaje.
    paulinamaria
    Poziom 13  
    Tym bardziej tego nie rozumiem. Pozatym strona już działa i nic sie w niej nei zmieniło :/
    nie wiedziałam ze 5 tys ludzi, w perspektywach było że 1-2 tys :| statystyki kłamią

a i wiecie jeszcze co, skoro ktoś dzwonił i nikt tam nie powiedział wprost, że nie ma szans dzisiaj na wyniki, no to jest nadzieja.
    oleee
    Poziom 10  
    a wie ktoś może jak wyglądają limity punktowe na technologie oś?? bo się boję, że się nie dostanę za pierwszym razem.
    IKIT
    Poziom 2  
    cześc wszystkim, ja też szukam wyników, po telefonie powiedzieli, że wolno spływają z systemu wyniki matur i listy beda na stronie byc może przed 19 ale pewnie po... więc smacznego obiadku i stresujemy się dalej;)

Dodano po 2 [minuty]:

i oni w ogóle staraja się aby zdążyć dziś przed północą...

Dodano po 33 [sekundy]:

tak więc teraz nie ma na co liczyć

Dodano po 18 [sekundy]:

:(
    BartekWB
    Poziom 27  
    Dzisiaj będą i nie panikujcie już, koło 20 pewnie.
    paulinamaria
    Poziom 13  
    To dobrze, że są jakies informacje.
    oleee
    Poziom 10  
    "Szanowni Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia!
    Listy osób zakwalifikowanych na poszczególne kierunki studiów zostaną opublikowane 08 lipca 2010 r. po godzinie 12.00. Za zaistniałe opóźnienie przepraszamy"

super. :/
    kasia230891
    Poziom 11  
    Świetnie!! ale się ucieszyłam
    jakonda
    Poziom 13  
    Przynajmniej mozna juz odejsc od komputera do jutra po 12, pewnie gruuubo po 12;)
    dżanette
    Poziom 10  
    Hej. Jestem tu nowa, więc z przyzwoitości sie przedstawię :) Nazywam sie Żaneta i też w tym roku staram sie o przyjęcie na studia na Politechnice Poznańskiej. Ehhh z tymi wynikami to też tak głupio zrobili, że w terminarzu co innego a w praktyce co innego i w efekcie jest spory poślizg z ogłoszeniem listy przyjętych. Trochę bardzo sie denerwuję bo składałam jeszcze na PWr wczoraj było ogłoszenie list zakwalifikowanych i niestety mnie na niej nie było :( Znalazłam sie na liście rezerwowej ale dla mnie to małe pocieszenie bo składałam na budownictwo i gospodarkę przestrzenną ale bardzo wątpię, że mogę się dostać z drugiego naboru, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że ludzie będą rezygnwać z tych kierunków i to szczególnie na PWr (zbyt dobra renoma uczelni). Został mi Poznań, z którym teraz wiążę największe nadzieje i mimo, że maturę zdałam bardzo dobrze (polski podst 86, angiel podst 98/roz 74, matma podst 96/roz 92, fiza podst 76) to jednak mam ogromne obawy czy to wystarczy by dostać sie na budownictwo (na Wrocław było za mało niestety...)
    paulinamaria
    Poziom 13  
    Witaj Żaneta :) 92 z roz. matmy?! wow, mi to własnie poszło najgorzej. W głowie mi sie nie mieści że z takimi wynikami nie chcieli Cię przyjąć...
    Chociaż może to przez to, że zdawałaś fizyke podst. a nie rozszerzoną... ale z drugiej strony to i tak sa bardzo wysokie wyniki - dziwny jest ten świat :/
    blazej91
    Poziom 11  
    Żaneta, mam nadzieję że się dostaniesz. Z moich wyliczeń wynika że masz 714/1000 ja mam 1,5punkta mniej:) Damy radę.

Wyniki mają być po 12, ale co to oznacza? Chwilę po 12 czy może o 15 czy 19?
    Dzwonił ktoś do nich dzisiaj?
    paulinamaria
    Poziom 13  
    Z nimi to nigdy nic nie wiadomo. Ja już mam włączoną stronke i bede czekać tak długo aż sie pojawią wyniki i Wam radze to samo bo w południe wejdzie tyle osób że nawet internet Wam bedzie zamulał.
    blazej91
    Poziom 11  
    Cały czas pusto...:/

Dzwoniłem. "Na tą chwilę nie możemy powiedzieć kiedy..." :/
    jakonda
    Poziom 13  
    BartekWB napisał:
    Zobaczysz, że wieczorem będą. W wolnym czasie można odkurzyć w domu i pójść na spacer.

Proponuje dzisiaj zrobić to samo;)
    kasia230891
    Poziom 11  
    Świetną reklamę sobie zrobili. Ja właśnie wracam z urzędu skarbowego, bomusze dać rodzicom o wystawieniu wniosku o przychodach, bo potrzebne do akademika! Masakra! I dała mi jeszcze pit 37, tylko że ja nie mam nipu i nie wiem co mam zrobić? Czy ktoś może wie co ww takich przypadkach trzeba zrobić? Jakieś podanie czy cos i jak długo się czeka na przydzielenie numeru? Proszę szybko o odpowiedź bo musze zaraz znów jechać do Myśliborza. Ale zachodu!
    Rogozik
    Poziom 9  
    Szanowni Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia! - przesunięcie terminu publikacji list zakwalifikowanych na 09 lipca 2010 r. po godzinie 12.00