Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung DSR-7000 brak karty kodowej

paweł-80 16 Feb 2008 22:13 1917 9
    paweł-80
    Level 14  
    witam dostałem dekoder samsunga do odbioru polsatu cyfrowego od znajomego niestety bez karty kodowej po włączeniu woła po chwili o karte czy nie da się jakoŚ przerobić sofftowo lub elektronicznie żeby chociaż odbierał FTA
    z góry dzięki!!!
    zymt
    Level 15  
    Musisz mieć starą kartę Polsatu tzw. nagra1. Napisz na pw.
    MasterPlaster-
    Level 1  
    Można inaczej. Wystarczy ściągnąć softz przeróbka na FTA i masz darmówki bez karty(sprawdzone) ew soft 115+Emu N2 ale musiałbyś od kogoś starą karte Nagra 1 dopaść ew FUNCARD
    paweł-80
    Level 14  
    Mam stara kartę od innego dekodera polsatu który jeszcze działa jest z nią sparowany a z tym dekoderem nie chce mam jeszcze zablokowaną kartę pierwszą przed zmianami polsatu czy ona może się jeszcze do czegoś nadać???
    marekkaz31
    Level 13  
    Szkoda zachodu. Można zrobić z niego fta ale programuje się go tylko przez jtaga .
    paweł-80
    Level 14  
    Mam już JTAG kupiłem do innego dekodera a czy da radę przy użyciu niego bez karty zrobić go na FTA
    zymt
    Level 15  
    Nie potrzebujesz jtaga ani karty.Wgrasz wszystko przy pomocy hyperterminala i kabelka przez port com.
    paweł-80
    Level 14  
    Próbowałem przy użyciu dwóch systemów win 98 i xp wykrywany był dekoder pyły różne dane przy uruchamianiu go ale żadnego boxkeya nie znalazłem w zapiskach robiłem wszystko jak w opisie??? jeszcze pytanie jak bym juz miał nawet to czy trzeba by go zapisać na fun kartę czy bez karty by juz chodził
    wally91
    Level 10  
    Próbuję wgrać soft na dekoder SAMSUNG DSR-7000 po przez program
    JTAG

Wpisuję w nim wszystkie parametry ze strony:
    http://laki.dvhk.pl/faq/progr_dsr7000.htm

i wyskakuje mi w programie:
    Connecting...
    Start: 0x7FC00000
    Trap: 0xC0310000
    Data: 0xC0310470
    IDCODE: 00000000
    Wrong IDCODE!
    ------------------------------------

Czy może mi ktoś pomóc?

Może lepiej by było na gg? Oto moje: 599238.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.