Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zamek centralny Nissan Primera 1998 usterka

16 Lut 2008 23:58 2401 1
  • Poziom 12  
    Witam!Mam następujący problem z centralnym zamkiem w nissanie primera z 1998 roku. Zamek z pilotem jest fabryczny.Zamki zamykaja sie kluczykiem normalnie, ale gdy je otwieram niezaleznie czy kluczykiem czy pilotem to zamek sie otwiera a nastepnie sam zamyka ale za ktoryms razem zalapuje i sie otwiera.Sprawdzilem kable w drzwiach i sa ok natomiast wydaje mi sie ze prablem tkwi w silowniku drzwi kierowcy a w zasadzie w switchach wewnatrz niego. Jak sie wyciagnie z niego wtyczke to wszystkie pozostale zamki sie zamykaja a jak sie ja wklada to sie bez problemu otwieraja.
    Moje pytanie brzmi: Czy da sie ten silownik rozebrac i sprawdzic styki bo niestety nie mam czasu go na darmo wymontowywac czy juz musze przed robota zaopatrzyc sie w nowy.
    Dodatkowy problem ale chyba nie zwiazany z poprzednim i chyba lezacy w sterowniku lub przewodach to brak mozliwosci zamkniecia zamka z pilota choc swiatla mrugaja to zamek ani drgnie. Szczegolnie zalezy mi na naprawie tego pierwszego.Pozdrawiam!
  • Poziom 28  
    Myślę,że powinieneś przygotować sobie drugi siłownik przed rozebraniem drzwi. Powinien dać się zamontować nawet uniwersalny. Szybciej to i taniej, niż rozbierać fabryczny.