Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer 2313 - przestała świecić matryca

17 Lut 2008 18:04 1112 2
  • Poziom 9  
    witam. ostatnio do połowy rozebrałem swojego lapa od strony zasilania. Wyrobiło mi się gniazdo sieciowe i chciałem podejrzeć co tam jest. niestety po złożeniu go w całość przestała świecić mi matryca :/ !! rozkręciłem go ponownie bo pomyślałem, że coś nie łączy i podociskałem płytę główna itp. niestety nie powiodło się. dodam, że jak podłącze zewnętrzny monitor to obraz się na nim pojawia. Co się mogło stać w takim razie ? pozdrawiam
    ps
    laptopa mam 3 lata i od początku się strasznie grzeje. najbardziej procesor grafiki. wentylator praktycznie co 30s sie włącza. dodatkowo w 4 miejscach gdzie się przykręca śrubki w obudowie od temperatury poukruszały się. śrubka nie jest w stanie skręcić obudowy w wyniku czego jest w tych miejscach luźna :/
  • Specjalista d/s ochrony radiologicznej
    To znaczy nic się nie wyświetla czy też wyświetla się ale nie działa podświetlanie matrycy?
    Jeśli podświetlanie (tzn przy silnym oświetleniu z boku widać, że coś jest wyświetlane) - sprawdź jeszcze raz (dokładnie) przewody (taśmę) zasilającą świetlówki....
    Oczywiście od strony matrycy (ostrożnie) jak i od strony pł. gł.
  • Poziom 9  
    Zupelnie nie dziala matryca. tak jakby zasilanie nie dochodzilo. zawiozlem go do serwisu. po 2 dniach nic nawet nie ruszyli. w 3 dniu powiedzial jakis mlodzian ze niby go rozkrecil i podociskal wszystkie " kabelki " i nadal nic nie dziala. podobno jutro ma ktos inny do niego zobaczyc. wiec nie wiem czy poprostu sie glupio wykrecul czy nadal nie zajzal do niego :/