Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio SC802 w Volvo i zmieniarka Alpiny

Kristek 23 Wrz 2002 13:08 3646 7
  • #1 23 Wrz 2002 13:08
    Kristek
    Poziom 16  

Czy ktoś może wie jak podłączyć fabryczne radio SC802 ze zmieniarką ALPINE CHM-S620 (podobno się da - urządzenia mają M-BUS, tylko nie jestem pewny czy wystarczy zastosować przejściówkę na mini din?) Szukałem w necie schematu, ale znalazłem tylko oferty sprzedaży gotowych interface.

0 7
  • #2 27 Wrz 2002 13:23
    djlj24
    Spec od car audio

Tak da się ale koszt zabawy to ok. 400 zł. Trzeba interfejs aktywny (ponoć) dostępny w www.horn.pl Sam standard M-Bus masz opisany u mnie na www.studio24.prv.pl w Kablomanii

0
  • #3 09 Lut 2003 21:26
    JACEK P
    Poziom 14  

Zmieniarka i radio powinny ze sobą współpracować.Kabel można nabyć na każdej stacji dilerskiej Volvo. Jest ważne aby zmieniarka była na 6 płyt.

0
  • #4 19 Mar 2003 22:36
    Kristek
    Poziom 16  

Cze.
    Dzięki wszystkim powyżej za zainteresowanie tematem, wymieniłem sc802 i alpinę na oryginalne volvo z CD (nie można wprawdzie załadować aż tylu płyt, co do zmieniary, ale problem zniknął)

0
  • #5 28 Sty 2006 10:11
    KorreS
    Poziom 10  

Witam!

Może trochę nie w temacie ale mam pytanie dot. sc802:
    czy to co jest obok przycisku "eject" i nad przyciskiem dolby to jest port podczerwieni?
    Jeżeli tak to czy jest do tego jakiś pilot?

Pozdrawiam.

0
  • #6 28 Mar 2006 16:13
    xartekx
    Poziom 10  

JACEK P napisał:
    Zmieniarka i radio powinny ze sobą współpracować.Kabel można nabyć na każdej stacji dilerskiej Volvo. Jest ważne aby zmieniarka była na 6 płyt.

Witam,
    Czy prawdą jest ze będzie taki sprzęt ze soba współpracował bez żadnych przejściówek? Chciałem podłaczyć orginalna zmieniarkę VOLVO na 6CD ale jest kłopot z jej nabyciem ;/ tak wiec jak ktoś wie jak podłączyć zmieniarkę alpine z radiem HU-405, albo juz może coś takiego robil to prosze o radę.
    Z góry dziękuję...

Pozdrawiam,
    Artek

0
  • #7 02 Lip 2006 00:34
    grzegorz.m
    Poziom 12  

seria radii hu nie współpracuje z alpine tylko wersja radii sc jest do tego przystosowana do radii z serii hu musisz nabyć oryginalną zmieniarkę i specjalny kabelek w serwisie volvo

0
  • #8 18 Sie 2006 14:27
    xartekx
    Poziom 10  

grzegorz.m napisał:
    seria radii hu nie współpracuje z alpine tylko wersja radii sc jest do tego przystosowana do radii z serii hu musisz nabyć oryginalną zmieniarkę i specjalny kabelek w serwisie volvo
    Czyli do serii HU musi byc orginalna zmieniarka Volvo na 6CD innej napewno nie da sie podłączyć?

0
  Szukaj w 5mln produktów