Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel OmniPCX Office- identyfikacja osoby dzwoniącej

18 Lut 2008 11:03 1939 6
  • Poziom 9  
    Mam taki problem:
    posiadamy w/w centrale Alcatela i i kilka kart analogowych SLI16
    i czesn z nich jest skonfigurowana tak ze clip dziala na telefonach analogowych i nowo dodane karty sli16 do centrali juz nie pokazuja numerow przychodzacych polaczen na telefonach analogowych....
    zakladam ze jest to spowodowane jakas konfiguracja tych kart a nowo dodane karty poprostu trzeba jakos skonfigurowac ale nie wiem jak zeby telefony podlaczone do tych nowych kart pokazywaly numer przychodzacego polaczenia

prosze o pomoc i pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Przestaw parametr Z Set(normal) na Z set(class) i to powinno rozwiązać Twój problem.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    zmiana na z class nic nie pomogla :(
    na kartach sli ktore wczesniej mialem w centrali rzeczywiscie zmiana na z normal powoduje nie pokazywanie numeru i zmiana spowrotem na z class pomaga

ale
    na kartach ktore dodalismy zmiana na z class nic nie pomogla :(

prosze o pomoc
  • Poziom 38  
    Jaki jest dokładny symbol karty SLI na której masz Clip a jaki na której go brak?
    I czy po dołożeniu nowych kart robiłeś "zimny" reset "ciepły" czy wcale?
  • Poziom 9  
    sli 16-1
    wszystkie karty maja taki symbol
    i po wlozeniu kart byl cieply reset
    nie robilem zimnego poniewaz stracilbym konfiguracje...
  • Poziom 38  
    Dla pewności zamieniłbym karty miejscami żeby sprawdzić czy złe funkcjonowanie przeniesie się wraz z kartą.
    Osobiście jeszcze nie trafiłem na taki przypadek ale jak wiadomo wszystko jest możliwe.

ps
    Ja staram się zawsze przy rozbudowie jednak robić zimny reset może dlatego nie miałem podobnego przypadku.
    Nie tak dawno kolega na forum opisywał taki przypadek, że po dołożeniu kolejnej karty system ją rozpoznawał a nie byli generowani nowi abonenci w liście. (reset pomógł)

Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    A karty masz od naszych dystrybutorów (na polski rynek) czy z importu?

Pozdrawiam