Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebuję firmware do Typhoon MyPhone M500 - odpłatnie

drumah 18 Feb 2008 16:12 2373 6
    drumah
    Level 15  
    Umiem wgrać soft sam, ale nie mam firmware i widzę, że nikt mi za darmo nie pomoże, dlatego pytam:

Kto mi wgra i za ile oryginalne oprogramowanie do Typhoon MyPhone M500?

Udostępnie potrzebne oprogramowanie, nie mam tylko pliku firmware M200 VER R05 WWE 100 0038 albo M200 VER R05 GER 100 0038

Nie trzeba boxa, wystarczy komputer. Wiem, że to oprogramowanie jest w Polsce, bo jeden pan z Jeleniej Góry je wgrywał, ale nie mam z nim kontaktu.

Jeśli tu nikt nie jest w stanie pomóc, to może znacie jakieś forum serwisowe gsm, gdzie ktoś by takie zlecenie przyjął?
    Pozdrawiam.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    lukskajwoker
    Level 12  
    EUU_M500_WWE_R05_100_0037 - mam takie cos.
    drumah
    Level 15  
    Dzięki a chęć pomocy, ale to jest do Etena z procesorem 400 MHz, a w urządzeniu Typhoon jest zegar 300 MHz, więc są niestety niekompatybilne.
    Pozdrawiam.
    drumah
    Level 15  
    Już szukałem pomocy na tym forum, niestety bezskutecznie... Też nie rozwiązali problemu.

Pozostaje chyba tylko JTAG. Czy ktoś ma dostępn do jakieś serwisówki do Etena M500? Muszę się dowiedzieć które piny są od czego.
    Pozdrawiam.
    marek216

Level 43  
    Jeśli masz możliwość wejścia w tryb serwisowy to nie potrzeba jtag'a.

Ew. jesli masz kogoś z takim etenem to zrób dump romu
    drumah
    Level 15  
    Mam dwa dumpy, ale nie wgram ich bootloaderem, bo mam jakiś problem z TTY - nie chce się komunikować, poza tym rom wgrywany bootloaderem musi mieć chyba jakąś określoną strukturę.. Dlatego właśnie potrzebuję jtag'a (chyba, jestem początkujący w tej dziedzinie)
    Jeśli gdzieś się mylę albo jest jakiś łatwiejszy sposób to proszę o wskazówki.
    Pozdrawiam.