Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupię kable, przejściówki DIN/JACK, DIN/CHINCE

niedzwiedz1111 18 Lut 2008 18:43 3305 4
    niedzwiedz1111
    Poziom 12  
    Nie dawno kupułem kolumienki estradowe i do tego Eltrona 100 z gniazdami wejściowymi DIN, potrzebuję teraz kable abu móc podłączyć do komputera i CD, Chodzi mi o stare kable które są jeszcze połaczone starym sposobem a nie tak jak nowe przejściówki na allegro. Mianowicie chodzi mi (Srodkowy Masa, Boczne= Kanały) jak na razie mam jeden Stary kabel od adaptera i tylko on mi działa, proszę o kontakt gg 2194707 lub odpowiedź w temacie lub też wiadomość prywatną
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    forestx
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeśli kolega nie posiada lutownicy, to może sąsiad pożyczy?
    Wymienione wyżej wtyczki można prawdopodobnie :D kupić, kilka metrów kabla sygnałowego też powinieneś dostać.
    Umiejętność lutowania się przyda, satysfakcja - bezcenna.
    niedzwiedz1111
    Poziom 12  
    Lutownice posiadam, mój sąsiad też. Końcówki sa do zakupienia i kabel w wielu sklepach do których uczeszczam dość często. Ale sadysfakcja z urwania kabla podczas trwania imprezy ponieważ był za lekko przylutowany a ktoś pijany zachaczył o nigo nogą też jest bezcenna co by się nie zdażyło w przypadku oryginalnie zalanego kabla. I jeszcze jedno Proszę pana Forestx nie wiem czy pan zauważył ale wyraźnie pisze KUPIĘ KABLE , a nie CO JEST POTRZEBNE DO SKONSTRUOWANIA PRZEJŚCIÓWKI[/i]
    niedzwiedz1111
    Poziom 12  
    Problem w tym że one są łączone juz w inny sposób mianowicie nie jest to rozdzielone na środkowy masa, i boczne lewy i prawy kanał tylko jest to zrobione w inny sposób ktróry daje możliwośc wykorzystania tej wtyczki jako wtyczka dostarczajaca sygnał i jednocześnie odbierająca go In/out jednocześnie, na wet nie wiem gdzie to ma zastosowanie. A w starych sprzętach unitra itp potzrebne jest polączenie w sposób jaki opisałem na początku postu