Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak sterowników karty sieciowej w laptopie Dell D600

18 Lut 2008 20:15 17615 22
  • Poziom 2  
    gdzie mogę znaleźć te sterowniki? Karta sieciowa Microsoft Loopback
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    potrzebuję sterowników do karty sieciowej Microsoft Loopback na xp, bo bez nich nie mogę zainstalować internetu.
  • Spec od komputerów
    Przeczytalas w ogole link ktory podalem?
    Sterowniki do karty sieciowej masz na stronie do ktorej link juz dostalas od Marcin230, a co do MS Loopback to masz napisane co to jest w linku, ktory podalem.
  • Poziom 2  
    przeczytałam i teraz widzę swój błąd.dziękuję za linki.jednak nadal nie wiem jaka karta sieciowa byłaby odpowiednia dla tego komputera,by móc zainstalować stałe połączenie z internetem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Witam,

Chcę się podłączyć pod ten temat gdyż mam problem ze sterownikiem w tym modelu Della. Sterownik jest zainstalowany (poniżej screen) ale program Intel ProSet WIFI pokazuje info, że sterownik nie jest zainstalowany. Sterownik do karty sieciowej był instalowany ze strony Della.

• Poziom 9  
    Nie mogę tylko znaleźć sterownika PCI\VEN_8086&DEV_1043&SUBSYS_25618086&REV_04\4&39A85202&0&18F0

Rozumiem, że z powodu braku w/w sterownika nie działa WIFI ?

Czy ktoś ma sprawdzone źródło skąd można pobrać ten sterownik ?
  • Poziom 9  
    Zainstalowałem sterownik, lecz po połączeniu się z siecią bezprzewodową wyrzuca mi "blue screen". Proszę o inne linki (jeżeli takie są).
  • Admin grupy komputery
    Podaj numer BSOD.
  • Admin grupy komputery
    Pokaż screeny z programu HDTune - wszystkie zakładki.
  • Admin grupy komputery
    Dysk zawiera błędy CRC, wykonaj skanowanie dysku chkdsk c: /r.
  • Poziom 9  
    Skanowanie dysku nie wykryło żadnych błędów. Po uruchomieniu włączyłem WIFI i stało się to zawsze czyli po kilku sekundach od włączenia WIFI pojawia się "blue screen". Tym razem jednak pojawił się komunikat "driver_irql_not_less_or_equal" i laptopa od tej chwili nie można było włączyć - po kilku sekundach od uruchomienia Windowsa włączał się "niebieski ekran". Dopiero wyłączenie WIFI w BIOS pozwoliło na uruchomienie XP (i jego normalne działanie). Cały czas więc łączę się z netem przez iplusa.
  • Admin grupy komputery
    Możliwe, że karta WIFI jest uszkodzona lub nie łączy w gnieździe - odepnij ją, przeczyść styki i dokładnie zamontuj.
  • Poziom 9  
    Wszystko wyczyściłem - nie pomogło. Chciałem więc dla pewności usunąć sterownik ale nie mogę pomimo, że robię to z poziomu admina. Po usunięciu sterownika i ponownym uruchomieniu systemu pojawia się komunikat, że znaleziono nowy sprzęt i menedżerze urządzeń pojawia się od razu zainstalowany sterownik. Wirus ? (NOD 32 nic nie znalazł) Czy może ja coś robię źle ?
  • Admin grupy komputery
    Sprawdź w podglądzie zdarzeń, może tam jest więcej informacji na temat błędów.