Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat instalacji pneumatycznej naczepy / przyczepy

Arek1984 18 Feb 2008 22:12 35657 9
    Arek1984
    Level 16  
    Poszukuję schematu pneumatycznego hamulców oraz poduszek resorów naczep i przyczep ciężarowych. Mile widziane chociaż częściowe schematy z opisem.
    ssjawor
    Level 1  
    To view the material on this forum you must be logged in.
    karlos85
    Level 16  
    Jesli system abs ebs na wabco znajdziesz wszystko naTo view the material on this forum you must be logged in.
    sebastiann
    Level 11  
    jaki układ i naczepa postaram ci wysłać ten właściwy
    grzechu527
    Level 10  
    Witam odświeżę temat potrzebny mi schemat podłączenia instalacji pneumatycznej do poduszek i hamulców do przyczepy SCHMITZ WF 18 z góry dzięki za odp.
    daro111
    Level 31  
    Witam.
    grzechu527 wrote:
    potrzebny mi schemat podłączenia instalacji pneumatycznej do poduszek i hamulców do przyczepy SCHMITZ WF 18

Jaki system kolega tam ma (ABS,EBS)? Haldex,Knorr,Wabco,inne.Najlepiej podać nr.seryjny elektroniki.
    grzechu527
    Level 10  
    system tam mam Wabco a dalej to zrobiłem zdjęcieTo view the material on this forum you must be logged in. i kilka zdjęć jak załatwili mi pneumatykę całąTo view the material on this forum you must be logged in. To view the material on this forum you must be logged in. a dokładnie to butle powietrzne ukradli i zawory z przodu, przewody po cieli złośliwie i powyciągali no i kable na miedz poszły jednym słowem brak słów :(
    daro111
    Level 31  
    Oj to kolegę czeka sporo pracy przy odbudowie.
    Na tej stronie To view the material on this forum you must be logged in. ,w zakładce numer produktu trzeba wpisać nr. elektroniki (4461050510) i tam znajdą się wszystkie dane dotyczące elektroniki i zamontowanego systemu (schematy,opisy itp.),w tym przypadku ABS Vario C.
    Powodzenia :)
    KALTRANS
    Level 4  
    Panowie potrzebuję pomocy zbudowałem wózek dolly i chce podłączyć poduszki , zawór rampowy i poziomujący będę wdzięczny jak ktoś mi rozrysuje jak to wszystko podłączyć zeby działało lub co jeszcze dołożyć do tego układu To view the material on this forum you must be logged in.
    Mirek Z.
    Moderator
    Nieciekawie napisany i w złym dziale duplikat tematuTo view the material on this forum you must be logged in.
    Usuwam.