Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dwa TV niezależnie podłączone do Ant. SAT i naziemnej.

19 Lut 2008 12:13 1040 7
  • Poziom 2  
    Witam, mam pytanie, czy istnieje możliwość podłączenie dwóch TV, do anteny satelitarnej i anteny naziemnej, aby pracowały niezależnie od siebie.A co najważniejsze jak to zrobić.
  • Poziom 34  
    Nie ma problemu.
    W antenie sat wystarczy wymienić pojedynczy (SINGLE)konwerter na podwójny (TWIN).
    Do anteny naziemnej powinien wystarczyć rozgałęźnik.
  • Poziom 26  
    Wystarczy zastosować: Zwrotnica SAT/TV 4160A do konwerterów Twin (dwa wyjścia)

Lub Zwrotnica SAT/TV+DiSEqC S.166A Viper (2 twiny)
  • Poziom 43  
    Andrzej4220 napisał:
    Witam, mam pytanie, czy istnieje możliwość podłączenie dwóch TV, do anteny satelitarnej i anteny naziemnej, aby pracowały niezależnie od siebie.A co najważniejsze jak to zrobić.

Z tego postu , moim zdaniem wynika ,że on nie ma dwóch tunerów a chce oglądać TV i SAT na dwóch TV oddzielnie . Oczywiście programy TV osobno zmieniane ale SAT to samo w obu TV. Jeżeli jest inaczej to niech autor postu odpowie.
  • Poziom 2  
    Oczywiście LeDy ma racje, sytuacja jest taka dwa telewizory jeden abonament TV sat i antena Pająk do odbioru Polsat-u
  • Poziom 2  
    Drugi tuner oczywiście, ale co z rozkodowanym sygnałem Tv SAT w drugim tunerze. No i jakie tunery oraz osprzęt zastosować aby ww układ funkcjonował poprawnie.
  • Poziom 43  
    Teraz już sam namieszałeś. Najpierw piszesz , że LeDy ma rację a potem dokładasz jeszcze drugi tuner. Coś mi się zdaje , że na tym forum tego typu porady są zakazane. Dopuszczalne jest odbieranie z dekodera Polsatu na jednym TV poprzez euro a na drugim tego samego poprzez modulator.