Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co sądzicie i Soling cp123?

Szwarc3 20 Lut 2008 10:54 8038 19
  • #1 20 Lut 2008 10:54
    Szwarc3
    Poziom 17  

Witam właśnie zamówiłem sobie skrzynie bassową Soling cp123 i myślę ze za takie pieniądze bardzo sie opłaca. Tylko nie wiem czy będzie m i ta skrzynia mocno łupała czy grała przy muzyce Czarnego Hip Hopu. pozdrawiam i proszę o wasze opinie:)

Moderowany przez Sylwek:

Odpowiadałem Tobie jeszcze jako user , jako moderator zgodnie z raportem muszę zareagować regulamin pkt. 11.2

0 19
  • #2 20 Lut 2008 12:37
    sebring89
    Poziom 21  

heahe jak ci przyjdzie to sie dowiesz.. po co sie glupio pytasz..

0
  • #3 20 Lut 2008 14:03
    czacha01
    Poziom 21  

Zalezy jaki masz wzmacniacz do tego CP:)

0
  • #4 20 Lut 2008 17:01
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda

wpisz w szukajkę soling i

przyjemnej czytanki

0
  • #5 20 Lut 2008 22:01
    Śniący
    Poziom 19  

Z tym wzmacniaczem to nie poszalejesz, ja polecam posłuchać jak gra ten wzmacniacz, nacieszyć się nim trochę i sprzedać. Kup jakąś firmówkę używaną w dobrym stanie to co nieco z tego "Soling'a" wyciśniesz, ktoś na elektrodzie radził by wyjąć z budy głośnik, uszczelnić budę a pod głośnik dać uszczelkę, czasem trafia się totalnie lewa sztuka i warto ją poprawić.

0
  • #6 20 Lut 2008 22:02
    wasylwek

1 - Mam nadzieję ,że nie masz sedana
    2 - Pamietaj ,żeby wybrać srebrny wzmacniacz (grają najlepiej :D )
    3 - Nie chcę Cię martwić ale na tym wzmacniaczu będzie troszkę lepiej jak na wzmacniaczu wbudowanym w radio (bynajmniej nie mam tu na myśli firmowych radioodtwarzaczy :D ).
    4 - Przyjdzie to zobaczysz (usłyszysz ...hmmm myślę ,że szybko się znudzisz tym wzmacniaczem ).
    5 - Wybaczcie nie mogłem sie powstrzymać :cry:
    Powiedz jeszcze kolego co posiadasz jako resztę systemu grającego i zdradź jaki to samochód ,może jeszcze nie wszystko stracone .
    Pozdrawiam

1
  • #7 21 Lut 2008 11:07
    Szwarc3
    Poziom 17  

Dlaczego, ten wzmacniacz jest do dupy?? Wziąłem srebrny bo fajny kolor:)co do wzmachola to co jest zły jak na ta Skrzynie bassowa?? Jak narazie mam Honde CRX 1.6 ale jest u mechanika ( mała stłuczka:P ) Raczej poszłucham sie Śniący. dzięki Pozdro

0
  • #8 21 Lut 2008 11:16
    wasylwek

Dlatego ,że ten wzmacniacz nie jest w stanie wykrzesac z siebi mocy wiekszej niż (cztery razy osiemnaście watów) mocy RMS a i to uważam za wartośc zawyżoną .
    Poczytaj tam to prawie te same wzmacniacze :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic789942.html

0
  • #9 21 Lut 2008 11:19
    maxtz
    Poziom 27  

Szwarc3 napisał:
    Dlaczego, ten wzmacniacz jest do dupy??

Użyj szukaj wpisując FIRST a zobaczysz (1800W za 99zł niezła okazja) Ten wzmacniacz w mostku może będzie miał ze 50 W(chociaż bym w to nie wierzył) a ten soling ma około 300W wiec sam sobie odpowiedz czy to będzie grało.

0
  • #10 21 Lut 2008 11:50
    Szwarc3
    Poziom 17  

o w mordę co ja zrobiłem:D hehe ale sprzedam go w ... i kupie jakiś firmowy:) aha a jakie kable do niego mam kupić??

0
  • #11 27 Mar 2008 23:45
    rafaello1717
    Poziom 10  

włąsnie kupilem tego solinga cp123 ...teraz moze ktos poda jaki wzmacniacz bylby do tego najlepszym rozwiazaniem zeby poruszyc ten glosniczek ...

0
  • #12 28 Mar 2008 11:40
    kris1990r
    Poziom 17  

moze carpower 1502 moc głosnika wykozystana wpełni. tylko nie przesadzaj bo spalisz

0
  • #13 04 Kwi 2008 19:37
    rafaello1717
    Poziom 10  

POwiem wam ze spodziewałem sie mniejszego efektu tej skrzyni...ale gdy włożylem ją do mojego auta i podpiełem pod samo jakies słabe radio to i tak gra zaje...wszystko sie trzesie a bassik jest bardzo miły i głęboki(tylko musze sobie coś zrobic z rejestracja bo wpada w taki rezonans ze max)czekam teraz na radio i wzmaka wtedy to mi samochod rozerwie>>naprawde dobry produkt jak za taka cene:)polecam

0
  • #14 04 Kwi 2008 20:15
    powalla
    Moderator CarAudio

rafaello1717 napisał:
    POwiem wam ze spodziewałem sie mniejszego efektu tej skrzyni...ale gdy włożylem ją do mojego auta i podpiełem pod samo jakies słabe radio to i tak gra zaje...wszystko sie trzesie a bassik jest bardzo miły i głęboki(tylko musze sobie coś zrobic z rejestracja bo wpada w taki rezonans ze max)czekam teraz na radio i wzmaka wtedy to mi samochod rozerwie>>naprawde dobry produkt jak za taka cene:)polecam

Cieszę się Twoim szczęściem ...........pomyśl stare radio i takie suuuuuuper efekty..........,a co by się działo jakbyś podłączył tego suba pod 1800w z Firsta ......alarmy byś włączał w całym mieście !

0
  • #15 04 Kwi 2008 20:56
    kris1990r
    Poziom 17  

soling pod radiem:D i tablica na lata na max... dobre...

chłopie jakie ty masz wysokie standardy!! nawet nie kupuj wzmacniacza bo ci bebenkipostrzelają od bassu...

0
  • #16 06 Kwi 2008 17:27
    rafaello1717
    Poziom 10  

TY to nie chodzi o Ty slyszalem lepsze basy od Ciebie ale pisze co jest pod radiom fajnie gra...a wzmacniacz firsta to sobie panowie włożcie gdzie to chcecie..

0
  • #17 06 Kwi 2008 18:24
    powalla
    Moderator CarAudio

rafaello1717 napisał:
    TY to nie chodzi o Ty slyszalem lepsze basy od Ciebie ale pisze co jest pod radiom fajnie gra...a wzmacniacz firsta to sobie panowie włożcie gdzie to chcecie..

W jakim narzeczu piszesz .............?

0
  • #18 05 Maj 2008 20:21
    deejay666
    Poziom 2  

hmmm powiem wam ze zaupilem soling podlaczylem z ciekawosci pod wieze sony mxc bx7 ktora ma 2 glosniki nisko tonowe po 100 rms sredni ton i satelitki tak zwane odpiolem kolumienki i podlaczylem samego solinga odrazu z zalozenie ze wieza nie uciagnie a tu male zdziwienie nie jest tak zle lupac lupie drzwi na chacie sie trzesa ale...hmmm po 2-3 godz. lupanki mebrana a dokladnie ten ''cycuszek'' po mojemu jest troszku cieply czyli cewka sie grzeje i myslicie ze wytrzyma on pod jakims wzmacniaczem 200-300 rms ??To jest teraz zagadka dla mnie ale ogolnie solidny glosniczek w aucie bedzie robilo swoje napewno pozdrawiam i czekam na jakies doswiadczone opinie odpowiedz i porade Pozdrawiam :)

0
  • #19 05 Maj 2008 22:36
    niko123
    Poziom 29  

no ale zanim by sie tak nagrzała że by już śmierdziała to jeszcze dalaka droga, 300rms jest ok dla tego głosnika może bez podbic na wzmaku ale swego czasu u mnie grał pod 1502 i cewka nie padła ( oczywiście ostrożnie z volume )

0
  • #20 06 Maj 2008 04:08
    xTrEmE_baSS
    Poziom 23  

@deejay666
    może przez to, że podałeś wysterowany sygnał z wzmacniacza... dlatego skakała jak szalona i się grzała

0
  Szukaj w 5mln produktów