Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik wstrzasowy do alarmu Langeford 113GM

20 Lut 2008 17:45 2399 6
  • Poziom 10  
    czesc,
    mam w alarmie podpiety czujnik ultradzwiekow,
    teraz dokupilem sobie czujnik wstrzasowy (2 strefowy) i nie wiem jak go podpiac :(
    dowiedzialem sie, ze moge pod przewody wchodzace do centralki z czujnika ultradzwiekow, ale on ma 3 przewody (czerwony, czarny, bialy)
    moj czujnik wstrzasowy (2 strefowy) ma (czerwony, czarny, zolty led zielona, bialy led czerwona).
    jak podpinam
    czerwony do czerwony
    czarny do czarny
    bialy do bialy
    zolty pomijam
    to czujnik wstrzasowy przy uderzeniu w samochod zapala diody, ale dzwiek z syreny nie idzie.
    probowalem tez do bialego z czujnika ultradzwiekowego podpiac zolty z cz.wstrzasowego, ale efekt jest taki sam, diody swieca, ale syrena nie daje zadnych dzwiekow :(
    w zalaczniku wysylam zdjecie centralki i czujnika wstrzasowego
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 33  
    Do Langeforda nie podepniesz innego czujnika jak tylko Laeonforda.Czyli tej samej firmy.Inny nie będzie działał.Wiem bo już kiedyś z tym walczyłem.Montowałem przekaźniki i inne cuda i nic nie dało.Może i jest jakaś metoda ale ja dałem sobie święty spokój i kupiłem czujnik Langeforda.Może firma się tak zabezpieczyła by sprzedawać swoje czujniki.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    czemu ktos usunal moja odpowiedz?

pytalem tylko czy kolega wie gdzie kupic czujnik wstrzasowy langeford i ile taki czujnik kosztuje, bo innych firm to 15-20zl.
    Rafal
  • Poziom 20  
    Zasugerowany opinią kolegi Xwit wykonałem doświadczenie z tym alarmem na stole (ultradżwięki+szok firmy amervox) odseparowane diodami i wszystko gra.Problem poruszony na forum 18.02.08 autor Solecki.
  • Poziom 10  
    a mozesz mi napisac dokladnie jakie diody i gdzie zamontowac, no i jak te przewody w koncu maja byc polaczone?

Probuje wyszukiwac na forum po autorze Solecki ale nic mi nie znajduje
    jak masz link to prosze podaj go
    Z gory wielkie dzieki
    Rafal
  • Poziom 20  
    Wczoraj był ten temat-pyt odnośnie podłączenia dwóch czujników.
  • Użytkownik usunął konto