Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MINIMAX TERMET Problem z wodą użytkową

21 Lut 2008 16:10 3256 1
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich ,jak w temacie posiadam kocioł dwu funkcyjny MINIMAX niestety od jakiegoś czasu z wodą do mycia mam problemy.Objawy są następujące zapala się płomień i przez jakieś 30s rośnie coraz bardziej a potem gaśnie i tak cykliczni .Im większy nastaw temperatury wody użytkowej tym krótszy czas palenia gazu.Centralne działa normalnie,wymieniłem czujnik temperatury wody użytkowej i nic ,poza tym zmostkowałem czujnik przepływu ten z lizakiem czarnym i też nic.Proszę szanownych kolegów o pomoc kocioł ma około 7 lat.Dodam jeszcze że nie reaguje na regulację na potencjometrze wody użytkowej pod gałką . Z góry dzięki!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    witam
    Proponuje wymiane (koszt nowego ok 200złtakze nie zawracalbym sobie glowy odkamienianiem)wymiennika wtórnego(na 100 % zakamieniony) i bedzie znowu na jakis czas spokój(warto przy wymianie odkamienic wymiennik pierwotny(wezownice- zeby kamien z niej nie dostal sie spowrotem na wymiennik wtórny co skruci jego zywot)
    pozdrawiam i zycze powodzenia