Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Actina D230S-Nie staruje.

brachu102527 22 Feb 2008 00:30 1295 2
 • #1
  brachu102527
  Level 1  
  Witam,
  Problem tego laptopa: nie chcę się włączyć tzn. gdy wciśnie się włącznik zapalają się 3 diody STAN PRACY, STAN BATERII, STAN ŁADOWANIA i w ogóle nic sie nie dzieje, po puszczeniu włącznika- gasną. Problem pojawił sie po czyszczeniu Radiatora (wyjęcie, przedmuchanie, nowa pasta). Gdzie popełniłem błąd? Proszę o pomoc.
 • #2
  olfork
  Level 23  
  W tym "prymitywnym" laptopie podkreslam bardzo czesto wystepuje problem z niekontakowaniem procesora w podstawe. Nawet jego poprawne umiesczenie i dociagniecie "wajchą" nie gwarantuje poprawnej pracy. Sprobuj przed wlaczeniem zdjac klawiature i jedna reką silnie dociskac w miejscu pokrywy radiatora - tam gdzie ta zelazna konstrukcja nad procesorem. Tak trzymajac sprobuj wlaczyc, jesli wystartuje to wiesz gdzie problem. Jesli nie to ponownie załóż procesor i uklad chlodzenia. Oczywiscie istnieje tez prawdopodobienstwo, ze uszkodziles cos mechniacznie na plycie...
 • #3
  kaido2
  Level 16  
  W tych lapach strasznie szybko gzreje sie proc i zle zalozenie wentylatora powoduje wlasnie takie objawy.Po kazdym zdjeciu radiatora z wentylatorem trzeba nalozyc nowa paste.Przez niewlasciwie docisniety radiator mogles tez uwalic proca.