Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moge tak sprawdzic wzmacniacz ??

22 Lut 2008 14:04 1205 10
  • Poziom 11  
    Witam zakupilem wzmacniacz blaupunkta GTA 2 Mk II i chce go sprawdzic w domu ?? i tu rodzi sie pytanie mam zasilacz 12 V moge go wpiac jako zasilanie ? + do plusa a - do ground-a ?? i jeszcze drugie pytanie mam radio sony gdzie niema wyjscia typu chinch .. a mam honde civiv %d rocznik 98 jaka przejsciowke potrzebuje aby bylo na chinche ?
  • Poziom 12  
    Możesz podpiąć te 12V tak jak napisałeś. Zresztą powinieneś mieć instrukcje obsługi. Bo może trzeba podpiąć dwa plusy.
    A co do chin chy to możesz znaleźć takie miejsce w radiu gdzie sygnał idzie na wzmacniacz.
  • Poziom 11  
    Jak to sprawdzić? Metoda prób i błędów wziąść głośnik i dotykać tych blaszek aż poleci dźwięk?:D

Karygodny styl pisania - poprawiłem, te 30 błędów w jednym małym poście!

Tremolo
  • Poziom 13  
    Wpisz na allegro adapter wyjscia.
  • Poziom 42  
    Mogę ci wykonać takie wyjścia rca jak chcesz.
  • Poziom 11  
    Narazie poprobuje samemu :)) a jak niebedzie mi to szlo to sie zglosze :D dzieki i pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    A tak wogole to ten wzmacniacz gto jest jedno kanalowy a ma wyjscie na dwa> Jak by mi to ktos wytlumaczyl jak podpiac 2 glosniki 650rms na 2ohm?bo mialem jeden glosnik podpiety na 2ohm i bardzo dobze to gralo a teraz sa dwa i podlaczone na 4ohm no i kiszka!
  • Poziom 27  
    { orzech } napisał:
    A tak wogole to ten wzmacniacz gto jest jedno kanalowy a ma wyjscie na dwa> Jak by mi to ktos wytlumaczyl jak podpiac 2 glosniki 650rms na 2ohm?bo mialem jeden glosnik podpiety na 2ohm i bardzo dobze to gralo a teraz sa dwa i podlaczone na 4ohm no i kiszka!

Co ty kolego wypisujesz za głupoty - jedno kanałowy???
    Tu masz parametry tego wzmacniacza:
    DANE TECHNICZNE:

Liczba kanałów: 2/1, klasa A/B
    Moc maksymalna@4 Om 2 x 120 / 1 x 400 W
    Moc maksymalna@2 Om 2 x 180 W
    Moc sinusoidalna@4 Om 2 x 60 / 1 x 180 W
    Moc sinusoidalna@2 Om 2 x 90 W
    Zakres częstotliwości 10 - 30.000 Hz
    Stosunek sygnał/szum > 90 dBA
    Współczynnik zniekształceń przy mocy nominalnej < 0,05 %
    Impedancja wejściowa > 10 kOm
    Współczynnik osłabienia > 100
    Czułość wejściowa 0,1 - 8 V
    Stabilność 2 Om (4 Om przy mostkowaniu)
    Filtr dolnoprzepustowy 50 - 250 Hz (12dB/oktawa)
    Filtr górnoprzepustowy 80 Hz (12dB/oktawa)
    Podbicie basów 0 - 12 dB przy 45 Hz
    Wejścia: 2x RCA
    Wyjścia: 2x głośniki
    Co za głośniki chcesz podpiąć bo jeśli rzeczywiście mają po 650rms to ten wzmacniacz jest duuuużo za słaby do tych głośników :( Po za tym w mostku nie można go podpiąć w 2Ω.
    Napisz dokładnie co to za głośniki.
  • Poziom 22  
    a nie lepiej wpiąć się w wyjścia przedwzmacniacza w radiu niż podpinać jakieś chińskie badziewie?