Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica A 423 - nie działa.

22 Lut 2008 20:45 1533 4
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z pralką, po włączeniu przycisku start miga blokada drzwi, świeci także redukcja wirowania. Jak zrobić reset, na elektrodzie nie moge znaleść do A 423.

Tytuł tematu uzupełniłem.
    Regulamin pkt. 11
    [_OBCY_]
  • Poziom 28  
    Wykonaj reset.(pralka odłączona od prądu) Wtyk blokady wyciągnij(włącz pralkę do prądu),następnie trzymaj przycisk START i włącz na obojętnie jaki program-15 RAZY MUSI mignąć zielona dioda,następnie zapali się pomarańczowa,wtedy puść przycisk. Wyłącz z sieci,podłącz blokadę,skręć pralkę.

wtyk blokady-wtyczka z trzema kabelkami dochodzącą do blokady drzwi ,trzeba ja odpiąć od blokady
  • Poziom 10  
    Przedstawiony sposób nie działa.po odłączeniu blokady włączeniu do prądu i przytrzymaniu start dioda wogóle nie miga dopiero jak puszcze start dioda zaczyna migać ale nie 15 razy tylko jednostajnie i cały czas
  • Poziom 12  
    a może wystarczy tylko przycisnąć i przytrzymać przycisk START przez 5 sec. bez większego grzebania w pralce.....
  • Poziom 10  
    trzymanie przez 5 sekund też nie działa.A co z tą redukją wirowania świeci cały czas może to jest błąd