Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odtwarzacz mp3, Grundig mp600 - ochrona przed zapisem

22 Lut 2008 21:30 7909 5
  • Poziom 10  
    Witam. Mam problem, gdyż nie mogę umieścić w pamięci odtwarzacza ani z niego usunąć żadnego pliku. Przez komputer jest wykrywany jako dysk wymienny i nigdy nie było problemu z transferem danych. Dziś gdy próbuję usunąć pliki, pojawia się komunikat, że dysk jest chroniony przed zapisem:

Odtwarzacz mp3, Grundig mp600 - ochrona przed zapisem

Nie jest to wina systemu, gdyż sprawdzałem na kilku systemach operacyjnych. Instrukcja odtwarzacza ani słowem nie wspomina o takim przypadku.
  • Poziom 10  
    kiedyś miałem taki sam problem... tylko nie pamiętam jak to zrobiłem... wiesz jak zrób, podłącz mp3, wejdź na dysk kliknij prawym i we właściwości. tam będzie "archiwalny" "tylko do odczytu" i ukryty" powyłączaj to wszystko i zobacz.... może coś da ale nie jestem pewien.
  • Poziom 2  
    Dysk automatycznie zostaje chroniony, gdy fukncja blokady klawiszy jest włączona.
  • Poziom 10  
    Nie, to nic nie daje. Podejrzewam już co może być przyczyną. Popsuł się przełącznik blokujący klawisze, a on odpowiada za ochronę przed zapisem. Tylko, że on wysiadł w takiej pozycji, przy której klawisze są odblokowane (nie daje się zablokować, a sam przełącznik za lekko się przesuwa). Skoro klawisze są odblokowane, to nie rozumiem czemu ochrona przed zapisem jest włączona. Odtwarzacz nie daje się sformatować spod windowsa. Sam chyba za wiele nie zdziałam. Jest jeszcze na gwarancji, więc oddam go do serwisu. :)
  • Poziom 1  
    To bardzo proste:
    Zanim podłączysz mp3 do komputera musisz je włączyć [!!]
    Kiedyś też miałam ten problem .. napewno sobie poradzisz z tym. przeciez to latwizna ! Włącz mp3 i podłącz je
  • Poziom 8  
    MARTUSSSKA MA RACJE U MNIE TO POMOGLO....PODLĄCZALAM WYLACZONA MP3...I BYLA BLOKADA.