Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekazuję plik z markami i nr IMEI skradzionych telefonów

Maciekuc 23 Lut 2008 08:51 3139 9
  • #1 23 Lut 2008 08:51
    Maciekuc
    Poziom 9  

Witam. Sory że dodaje na Lce ,ale spotkało mnie nieszczęście:cry:
    Wszystkich serwisantów proszę o pomoc. Do postu dodaje plik w formacie .xls w nim zawarte są marki i nr imei skradzionych telefonów.
    Za wszelką pomoc dziękuję.
    Moderatora proszę o ewentualne przeniesienie postu bo nie mam pojęcia gdzie go umieścić.
    moje gg: 2351412

• #2 23 Lut 2008 09:01
    dr.master
    Poziom 35  

Jeśli telefony miałeś legalne, to możesz iśc na policje je zablokować, już trzeba się bedzie więcej natrudzić żeby sprzedać.
    pozdrawiam

• #3 23 Lut 2008 09:04
    KaBoBeK
    Poziom 15  

Jeżeli je zablokujesz to automatycznie nie będą miały zasięgu. A wtedy ciężko będzie je sprzedać.. Po jakimś czasie poszukaj na Allegro w dziale uszkodzone, a nóż trafisz na coś swojego.

• #4 23 Lut 2008 09:59
    Artech
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam , zgłoś na policje , , w żadnym wypadku nie blokuj nr.imei , a tak zawsze masz nadzieje na odzyskanie telefonu , gdy tylko zostanie z niego wykonane połączenie ,jest szansa i to wielka na odzyskanie go :)

• #5 23 Lut 2008 10:13
    Maciekuc
    Poziom 9  

Wielkie dzięki. Sprawa od arzu została zgłoszona na policje.
    Policja mówi że jest na tropie. Zobaczymy.

• #6 23 Lut 2008 11:52
    kamiltelefony
    Poziom 20  

Troche Cie obczyscili...Nie zdziw sie jak zatrzymaja jakiegos Twojego dobrego znajomego z tym towarem bo juz kilka razy spotkalem sie z takimi przypadkami :)

• #7 23 Lut 2008 11:58
    Gogi123
    Poziom 24  

szkoda:( ja zawsze zbieram i trztmam w sejfie

• #8 23 Lut 2008 11:58
    jacunio
    Poziom 17  

no niedobrze, człowiek tyra a jakieś gnojki urkadną, my mamy sejf i do sejfu chowamy telefony

• #9 23 Lut 2008 12:29
    Nosek1
    Poziom 28  

MIales tam takie rzadko spotykane modele ze warto przejechac sie na najblizsza gielde jak najszybciej bo zlodziej sprzeda te telefony za pol darmo.Ja mialem takie przypadki ze jak kogos znajomego okradli to przychodzil i zostawial mi numer imei i kilka razy ktos przyszedl z nim na simlocka lub do naprawy i sprawa byla szybko zalatwiana w zaleznosci czy przyszedl zlodziej tego telefonu czy ktos kto kupil ten telefon.Aktualnie juz tak nie robie bo mialem nie mila sytuacje.

• #10 23 Lut 2008 20:39
    Maciekuc
    Poziom 9  

:|mAM NADZIEJE ZE POLICJA ZADZIAŁA JAK TRZEBA I ZŁAPIĄ TYCH SK..WIELI. Włamali się przez sufit. Wybili dziure w stropie i weszli do środka. Tak samo rok temu obrobili znajomego komis z telefonami. Tylko jego wyczyścili na 150.000 zł i nie miał ubezpieczenia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME