Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zmienić rozmiar paska zadań (paska start)

24 Lut 2008 17:29 22193 6
  • Poziom 12  
    Witam

Mam taki mały problem: miałem wcześniej system WindowsMx RGB i w nim był mniejszy niż standardowy pasek start.
    Z kilku istotnych względów nie mogę dalej korzystać z tego systemu, więc chciałem zmniejszyć "wymiarowy" pasek w innym xp. Próbowałem coś zrobić w "właściwości ekranu/wygląd/zaawansowane" ale tam da sie zmienić wszystkie paski oprócz paska start. Próbowałem programem tweak-xp ale też nic.

Screen z małym paskiem (WindowsMx RGB, 1024x768):
    Screen z normalnym paskiem (WindowsMX IV, 1024x768):

Może ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić, będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 22  
    Tylko Windows Blinds tak mi się wydaje :?:
  • Poziom 29  
    Spróbuj wyłączyć "zablokuj pasek zadań" i spróbuj go zmniejszyć za pomocą myszki.

Jeśli używasz co najmniej Visty Home Premium, włącz Aero i też tym sposobem zmniejsz pasek.

Sprawdź, czy nie powoduje tego pasek szybkiego uruchamiania. Usuń go, lub 'zdejmij' z paska zadań i wtedy spróbuj zmniejszyć pasek.
  • Poziom 23  
    dexi napisał:
    Spróbuj wyłączyć "zablokuj pasek zadań" i spróbuj go zmniejszyć za pomocą myszki.

Jeśli używasz co najmniej Visty Home Premium, włącz Aero i też tym sposobem zmniejsz pasek.

Sprawdź, czy nie powoduje tego pasek szybkiego uruchamiania. Usuń go, lub 'zdejmij' z paska zadań i wtedy spróbuj zmniejszyć pasek.

kompletne bzdury
  • Poziom 29  
    Aaa... Sorry. Zasugerowałem się screenem, a nie nazwą. Wadda shame.

Dodano po 16 [minuty]:

Przykro mi, ale wielkość paska zadań jest zapisana w plikach tematów. Spróbuj znaleźć podobny temat z mniejszym paskiem na internecie i go zainstaluj.
  • Poziom 12  
    Walczę z tym paskiem programem Windows Blinds ale jakoś nie wydaje mi się żeby to pomogło. Jak coś wskóram to napisze.
    Inne patenty mile widziane.
  • Poziom 12  
    To była jednak wina tematu (kompozycji pulpitu). Problem rozwiązany.
    Wielkie dzięki za odpowiedzi.