Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SGS 56M32- dziwne zachowanie

24 Lut 2008 18:53 2330 1
  • Poziom 1  
    Jestem nowy na forum, więc na wstępie chciałbym się przywitać!
    ....i od razu przejść do sedna sprawy:)
    Mam problem ze zmywarką (model jak w temacie) wczoraj w trakcie zmywania zegar odliczania zatrzymał się na 1 minucie. Zmywarka pracowała, ale nie mogła zakończyć cyklu. Gary niedomyte, dodatkowo walał się nierozpuszczony kawałek tabletki. Dziś włączyłem zmywanie. Od razu dziwny objaw. Którykolwiek bym nie wybrał program, jego czas na wyświetlaczu był o wiele krótszy niż dotychczas (nawet po włączeniu vario) Np program auto wyświetlał ok 60min. I znowu zegar doszedł do 1 minuty i koniec. Pracowała cicho, podejrzewam że nawet łopaty nie chodziły. Wodę pobierała, natomiast tabletka cała nienaruszona. Co prawda jest na gwarancji (5 mies)ale chciałbym się dowiedzieć, czy wina tej usterki nie leży gdzieś po mojej stronie, ewentualnie usunięcie jej jest możliwe do wykonania we własnym zakresie.
  • Poziom 18  
    Wezwij serwis:!: Jeśli jest na gwarancji i jeśli eksploatowałeś ja prawidłowo zgodnie z zaleceniem producenta, to reszta w gestii serwisu, w twojej sytuacji techniczne porady i tak się nie zdadzą bo jeśli zaczniesz sam majstrować to po gwarancji masz....