Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Laptop P57ES problem z dzwiekiem

25 Lut 2008 11:53 2073 6
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie wszystkich. Mam nie lada problem a mianowicie posiadam laptopa marki Hyundai P57ES. Niestety nie posiadam płytki ze sterownikami do niego a jestem świeżo po formacie, wszystkie urządzenia zainstalowałem pomyślnie z wyjątkiem jednego dźwięk. Z tego co się dowiedziałem jest to SiS 7012. Ściągając już dziesiątki sterowników ze stron www. Do dnia dzisiejszego nie potrafię go zainstalować. Podczas instalacji z setup.exe wykrzacza błąd ze system driver s is failed. A userzy na stronach zapewniają że pasują ode do systemu winXP. Wiec zwracam sie z prośbą o pomoc. Jak to zainstalowac, albo jak ktoś może niech mi podeśle stery które napewno pasują.
    Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam cj_clon
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Najpierw na 100% zidentyfikuj co masz za kartę dźwiękową - zainstaluj program Everest.
  • Poziom 9  
    Niestety Burylo instalowalem także ten sterowniki i nie odppowiada. A wiem ze to jest taka karta gdyż wyczytałem na recenzji jaka znalazlem w necie z dokładnym opisem identycznego lapka jakiego ja posiadam.
  • Poziom 10  
    witam, mam takiego samego laptopika i mam orginalną płyykę ze sterami odezwi się na GG to Ci podeślę te stery.

GG: 3618161
  • Poziom 2  
    Witam.
    Widzę że już prawie 4lata brak ruchu w temacie sterowników do laptopa Hyunday p57es.Może jednak jest ktoś kto takowe posiada,szukanie w sieci bez wyników,strony są usunięte.Jeśli ktoś by miał sterowniki do tego sprzętu to prosiłbym o wiadomość.
    Z góry dzięki!