Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 brak ogrzewania tylnej szyby i lusterek

rpal 26 Feb 2008 00:48 3470 1
Texa Poland
    rpal
    Level 27  
    Do niedawna nie przeszkadzał mi brak podgrzewania tylnej szyby i lusterek ale ostatnio mnie to zaczęło irytować. Pytanie jest takie czy serwis może poprzez wgranie nowego softu do BSI odłaczyć jakimś sposobem te dwa pożyteczne ustrojstwa.
    Gadka serwisu jest taka: "ma pan popsuty BSI" a z mojej oceny coś musieli mi spieprzyć przy okazji podłaczenia się z komputerem diagnostycznym przy okazji wymiany ABS-u w ramach tzw akcji serwisowej.
    Ktoś kolegów może podpowie czy wierzyć bezkrytycznie serwisowi i wydac kilka tys. PLN czy walczyć o przywrócenie podgrzewania innymi sposobami bo wszyscy się doskonale orientują jak wygląda reklamacja czegokolwiek w serwisie.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Texa Poland
    rpal
    Level 27  
    Samo sobie odpowiadam a może także innym którzy mieli podobną przypadłość. Na BSI z nieznanych powodów (wilgoć) skorodowało złączę do tego stopnia że niektóre ze szpilek oderwały się od płytki. Pomogło wylutowanie uszkodzonych igieł i wlutowanie nowych.