Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Omega C - montarz xenonów z allegro :)

MARCIN_DOB 26 Lut 2008 22:56 2129 6
  • #1 26 Lut 2008 22:56
    MARCIN_DOB
    Poziom 17  

Witam

Mam pytanie ( zaznaczam, że szukałem na forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi )

Mam omegę c która ma lampy soczewkowe i myślę o zamontowaniu xenonów z allegro

1. Czy warto zawracać sobie głowę tymi "xenonami"

2. Czy łamię prawo wymieniając źródło światła ze zwykłej żarówki na xenon ??

Czekam na podpowiedzi i sugestie :)

pozdr.
    marcin_dob

0 6
  • #2 26 Lut 2008 23:25
    baberek
    Poziom 9  

warto tylko zwróć uwagę no moc tego zestawu montowałem już takie w oplach i wszystkie śmigają.Najlepiej wybierz pomiędzy , 6000 K, 8000 K ,wróć uwagę jakie i za małą kasę

0
  • #3 27 Lut 2008 07:28
    Elektron1234
    Poziom 20  

Witam Pozwole sie wtracic do tematu poniewaz montowalem do corsy b xeony i mialem straszny problem z zakloceniami radia po wlaczeniu xeonow Radio wogole nie chcialo grac takie byly zaklocenia wiec dalem sobie spokoj Nie wiem w czym tkwil problem Prosze o jakies wskazowki na ten temat Pozdrawiam

0
  • #4 27 Lut 2008 09:32
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.

Trzeba było konkretny zestaw zamontować a nie byle co.
    Oryginalne przetwornice nie sieją zakłóceń.

0
  • #5 27 Lut 2008 11:08
    DominikD
    Poziom 23  

Nie masz regulacji ustawienia świecenia , automatycznej . A to w xenonach jest wymagane.

0
  • #6 27 Lut 2008 11:28
    bartek_j
    Poziom 35  

Pmiętaj tez , zę do xenonów są inne lampy. Ta zwykła lampa po zamontowaniu "zenonów" będzie niestety oślepiać..

0
  • #7 27 Lut 2008 12:35
    tzok
    Moderator Samochody

1. nie warto
    2. tak - jeśli nie masz układu samopoziomowania świateł, spryskiwaczy i lamp certyfikowanych pod palniki ksenonowe.

Rozumiem, że to fajnie wygląda, ale dla mnie każdy kto zakłada takie DIY ksenony z Allegro to zwyczajny burak, który ma gdzieś innych użytkowników dróg, ważne że jemu dobrze świeci, a że oślepia wszystkich jadących z przeciwnego kierunku to już ma gdzieś. Jak chcesz mieć ksenony to sobie kup ale fabryczną instalację.

0