Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pompa paliwa polo

28 Lut 2008 09:46 5342 6
  • Poziom 11  
    witam. mam pytanie czy przy samochodzie vw polo 1.0 na jednopunkcie do początkowego sterownia pompa tzn po włączeniu zapłonu potrzebny jest jeszcze jakis sygnał? Sprawdziłem przekaźnik na podszybiu i plus stały jest plus po stacyjce jest natomiast nie ma masy sterowanej z kompa co za tym idzie pompa nie działa. Iskra jest a pompa nie działa. I teraz sie zastanawiam czy potrzebny jest jeszcze jakis sygnał do kompa po właczonym zapłonie??? Postrawdzam zasilanie koma i jesli wszystko bedzie to chyba komp uwalony. czy mam racje??
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 30  
    Sprawdź pompe i zobacz czy dochodzi zasilanie do niej.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 11  
    pompa ok. zasilanie nie dochodzi bo masy na przekaźnik nie ma.
  • Poziom 1  
    Pin 25 sterownika,sprawdż opór przewodu na przekażnik
    Sprawdź również czy przychodzi sygnał z Halla...
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    A co ma hall do tego?
    Masy na sterownik sprawdziłeś?
    Zobacz przy samym sterowniku czy wystawia masę
  • Poziom 11  
    witam.przejście kabli sprawdziłem. moze ktos mi wskazac na których pinach sa podstawowe zasilania sterownika: masa, plus stały, plus po stacyjce. podejrzewam uwalony sterownik. iskra jest wiec hal działa. tlko mam pytanie czy sterownik musi dostac jeszcze jakis dodatkowy sygnał oprócz plusa po stacyjce aby podac mase na przekaźnik??? z góry dzieki za pomoc
  • Poziom 39  
    po lokalizacji przekażnika stwierdziłem ,że jest to polo do roku 94.[na podszybiu] w związku z tym moje pytanie to czy auto posida cewkę zapłonową z modułem 3 pinową ,czy bez modułu i moduł zapłonowy znajduje się na podszybiu ,bo jeżeli na podszybiu to właśnie on może byc uszkodzony,a iskra będzie.