Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Możliwość zarządzania 2 komputerem za pomocą zdalnego pulpit

Flinton 29 Lut 2008 16:59 2750 4
  • #1 29 Lut 2008 16:59
    Flinton
    Poziom 12  

Witam
    Szukam Programu (darmowego) przez który będę miał możliwość zarządzania drugim komputerem za pomocą zdalnego pulpitu. Znalazłem kilka ale niestety nie działaja :/ . Może ktoś zna już wypróbowany przez siebie program? Net TELE2 1mb. 1 komputer przez Sieciówkę a 2 przez USB

0 4
  • #2 29 Lut 2008 17:20
    mietekn
    Poziom 35  

Sposobów jest wiele wiele, wiele...zaczynając od wbudowanego już w system XP w wersji Profesional Zdalnego pulpitu po wszelkiego rodzaju programy klient/server VNC (realvnc, thightvnc itp) Najprostszy jednak wydaje się programik Crossloop (Wersja bezpłatna dostępna na http://www.crossloop.com ). Zaleta tego programu - przechodzi przez wszelkiego typu udostępniania internetu, nie trzeba nawet otwierać portów wejściowych, Polecam.

0
  • #3 29 Lut 2008 17:36
    Jakoob80
    Poziom 11  

ja pamietam bardzo niesforny programik o nazwie prosiaczek
    który potrafił sporo zrobić na komputerze w sieci LAN znam go jescze z systemu WIN 3.11 WIN95
    prosty i niezawodny

0
  • #4 01 Mar 2008 13:26
    stonkers
    Poziom 15  

Jakoob80 napisał:
    ja pamietam bardzo niesforny programik o nazwie prosiaczek
    który potrafił sporo zrobić na komputerze w sieci LAN znam go jescze z systemu WIN 3.11 WIN95
    prosty i niezawodny

Tak owszem ale to Trojan i programy antywirusowe go zablokuja i zostanie usuniety, dlatego nie zabardzo polecam jego uzywania, sa duzo lepsze programy i bardziej profesjonalne, ja osobscie uzywam z powodzeniem pulpitu zdalnego.

Jedyna wada ktora dostrzeglem w pracy to nie mozna przesylac plikow miedzy soba bedac polaczonym, no chyba ze to siec Lan i kompy sie widza i udostepnimy zdalnie w otoczeniu sieciowym

0
  • #5 08 Mar 2008 03:16
    Jakoob80
    Poziom 11  

Możliwe niepamiętam tego w tej chwili programy antywirusowe wykryaja bardzo dużo.
    dlatego jezeli chceie eksperymentować we własnym lanie to wyłaczcie antywirusa... Jeżeli wchodzi cudzy Lan ... Tu sprawa się komplikuje.

Mam kilka płyt narzedziowych z lat 90 które obecnie są wykrywane przez system i nakładki antywirusowe jako trojany. Dopiero po ich wyłaczeniu moge niektóre z nich zainstalować.

Znany niektórym kontrowersyjny GGHACK który w pewnym momencie pojawił się o pobrania na wielu stronach., jako plik tekstowy w prawdziwej wersji też jest wykrywany jako trojan przez niektóre Antywirusy. Mimo ze jest niezastąpiony ;D
    zajżyjcie na stronę
    http://www.chip.pl/

Tam jest wiele ciekawych programików. Dla każdego.

0