Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Canon i250 zapala się pomarańczowa dioda

01 Mar 2008 07:57 5089 6
  • Poziom 9  
    Witam
    Posiadam drukarkę canon i250 która któregoś dnia przestała reagować.
    Po włączeniu drukarki przeleci tylko głowica i zatrzyma się na początku i zapala się pomarańczowa dioda tak jak była by klapka podniesiona lub był by brak papieru. Czyszczenie styków nie pomogło nie wiem co dalej robić. Jeżeli ktoś spotkał się z czymś takim proszę o rade

Pozdrawiam igorus
  • Spec od drukarek
    Czy ta dioda świeci ciągłym pomarańczowym światłem, czy też mruga? Te drukarki zwykle sygnalizują awarię mrugając na pomarańczowo w cyklach przedzielanych pojedynczymi dłuższymi zielonymi mignięciami - jak jest przy tej drukarce? A przy podniesionej klapce nie dioda powinna mrugać, ale na zielono.
  • Poziom 9  
    dioda miga raz na zielono a raz na pomarańczowo i tak w kółko a kiedy przyciśnie się przycisk który sygnalizuje zamkniętą klapkę to na 1 sek zapala się dioda na zielono i ponownie mruga raz na zielono a raz na pomarańczowo
  • Spec od drukarek
    Czy drukarka zachowuje się tak samo bez włożonej głowicy? Co pokazuje Monitor Stanu po jej zainstalowaniu na komputerze?
  • Poziom 9  
    Tak bez włożonej głowicy jest to samo a po podłączeniu do komputera nie wyskakuje żaden błąd
  • Spec od drukarek
    Według informacji, które podałeś mi przez GG, jest to problem z temperaturą wewnątrz drukarki (sekwencja 6 pomarańczowo-zielonych mignięć), ale jak sobie z tym poradzić, to nie mam pojęcia. Może ktoś inny coś zasugeruje?

• Poziom 34  
    do wymiany płyta główna