Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do 2 tys. Praca z komputerem, oglądanie filmów.

kolo79 01 Mar 2008 22:56 1711 2
  • #1 01 Mar 2008 22:56
    kolo79
    Poziom 10  

Witam ludki, wiem że duży może więcej ale potrzebuję tv do "pokoju kiszki" tj. 6 x 2.5 m. TV będzie wisiał na dłuższej ścianie.
    Głównym źródłem sygnału będzie PC lub laptop. W sumie to całkowicie będzie mi zastępował monitor, który chcę wyrzucić.
    Znalazłem coś takiego jak to:
    1.http://www.agito.pl/telewizory_lcd/samsung_22_lcd_le22s81b.360.324460.html , który jak dla mnie charakteryzuje się dobrą rozdzielczością i ......
    2.http://www.agito.pl/telewizory_lcd/samsung_26_lcd_le26s81b.360.40087.html , który jak widać jest większy, ma lepsze parametry typu kontrast, jasność, ale mniejszą rozdz.
    Który zatem może okazać się bardziej odpowiedni do pracy z kompem, obejrzenia filmu z niedalekiej odległości bo ok 2m?

Dodano po 3 [minuty]:

Miało być w "Jaki telewizor kupić" ale jakoś się nie udało, proszę o przeniesienie.

• #2 01 Mar 2008 23:07
    rema
    Poziom 27  

Witam. Proponuje ten z lepszą rozdzielczością ponieważ czcionka kompa jest mała i mogła by się rozmazywać.

• #3 26 Cze 2008 14:41
    egon-tv
    Poziom 21  

Ja mam 2 SAMSUNGI, bardzo podobne jeden to S81B a drugi R81B, różnią się delikatnie parametrem kontrastu i świetlności, ale nie widać tego podczas pracy. Polecam, obydwa mam ponad rok i jakość jest zadowalająca... Jedynie co mi się zdaje to to że po roku dość intensywnej eksploatacji świetlówki rozjaśniają się nieco dłużej niż jak były nowe, oznacza to je pełną jasność uzyskuje po nieco dłuższej chwili ale może to tylko mi się wydaje... 32 SAMSUNGA model S81B można dostać za około 1700 PLN, wersja R81B to nieco ponad 2000. TAK jest przynajmniej w Bydgoszczy !
    POD kompem śmigają całkiem przyzwoicie... Czcionka jest bez problemu czytelna !

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME