Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon przenośny stacjonarny

04 Sty 2004 18:43 2765 4
  • Poziom 23  
    Mam problem z tym telefonem, przwiozłem go z niemiec, problem poloega na tym że, strasznie szumi i jest nieczysty dzwiek i mało zrozumialy, czy ktoś moze mi pomuc?

PS.
    Nazwa to: Koniphone
    Model: KP-10
  • Specjalista od telefonów
    A cóż to za dziwo!
    Zupełnie nieznana marka,pewnie jakiś CT1 .
    Pytanie-jak długa jest antena w bazie i słuchawce? Jeżeli wysuwana i ponad kilka cm. to pewnie jakiś dziwoląg może jeszcze anlogowy.
    Bo dect to raczej nie jest.Może obrazek??
  • Poziom 23  
    no z obrazkiem to bendzie kłopot, tak on jest jeszcze analogowy, najprawdopodobniej pracuje w AM da sie z tym coś zrobić? to jest telefon prod. niemieckiej
    No to kotlet!
    Ten typ tak ma!
    Można się bawić w dostrojenie obwodow ale trzeba mieć w tym jakieś doświadczenie ale nie radzę.
    Czułość podła selektywnośc marna,zasięg "wojskowy" (jak cię widzę to cię słyszę).Wątpię aby jakaś niemiecka firma to robiła prędzej sprowadzili jakiegoś starego z Azji dali naklejkę (drukują dolary to cóz to za kłopot dać jakąś firmę typu "stara stodoła pod Hamburgiem GMBH) i opylali naiwnym.
    Poważnie jest to ładunek do procy---lub jakąś giełda .Cos podobnego nazywa się Panafone!

Zgadzam się z poprzednikiem w 100%. Zabawka dla dziecka ale zaznaczam nie małego powyżej 3 lat.