Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej Toyota Yaris I

sebastian800 02 Mar 2008 22:38 6970 3
    sebastian800
    Poziom 11  
    Witam tak jak w temacie chciałbym zmienić kolor podświetlenia ze standardowego zielonego na białe. Teraz chyba są tam żarówki, jak mogę to zastąpić diodami. I czy ktoś wie od czego zacząć?
    MikePL1
    Poziom 16  
    Wyjmij żarówki i kup gotowe diody z takim samym mocowaniem jak żarówki. Jakieś 2zł za sztukę. Jeśli jednak będą za słabo świeciły to musisz kombinować. Ja właśnie kończę pisać o mojej przeróbce podświetlania i za parę dni wrzucę cały opis (jeśli nie zapomnę). Nie użyłem gotowych diod, tylko sam je odpowiednio łączyłem.
    sebastian800
    Poziom 11  
    a może ktoś wie od czego zacząć rozbieranie tej deski i może jakie są tam te żarówki lub diody jakie gniazdo bo chciał bym sie już przed rozebraniem zabezpieczyć. pozdrawiam
    comandos21
    Poziom 18  
    MikePL1 napisał:
    Wyjmij żarówki i kup gotowe diody z takim samym mocowaniem jak żarówki. Jakieś 2zł za sztukę. Jeśli jednak będą za słabo świeciły to musisz kombinować. Ja właśnie kończę pisać o mojej przeróbce podświetlania i za parę dni wrzucę cały opis (jeśli nie zapomnę). Nie używam gotowych diod, tylko sam je odpowiednio łączyłem.
    I jak z tutorialem? Nie wiem od czego zacząć z wymianą żarówek....