Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej Toyota Yaris I

sebastian800 02 Mar 2008 22:38 7399 3
 • #1
  sebastian800
  Poziom 11  
  Witam tak jak w temacie chciałbym zmienić kolor podświetlenia ze standardowego zielonego na białe. Teraz chyba są tam żarówki, jak mogę to zastąpić diodami. I czy ktoś wie od czego zacząć?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • #2
  MikePL1
  Poziom 16  
  Wyjmij żarówki i kup gotowe diody z takim samym mocowaniem jak żarówki. Jakieś 2zł za sztukę. Jeśli jednak będą za słabo świeciły to musisz kombinować. Ja właśnie kończę pisać o mojej przeróbce podświetlania i za parę dni wrzucę cały opis (jeśli nie zapomnę). Nie użyłem gotowych diod, tylko sam je odpowiednio łączyłem.
 • #3
  sebastian800
  Poziom 11  
  a może ktoś wie od czego zacząć rozbieranie tej deski i może jakie są tam te żarówki lub diody jakie gniazdo bo chciał bym sie już przed rozebraniem zabezpieczyć. pozdrawiam
 • #4
  comandos21
  Poziom 18  
  MikePL1 napisał:
  Wyjmij żarówki i kup gotowe diody z takim samym mocowaniem jak żarówki. Jakieś 2zł za sztukę. Jeśli jednak będą za słabo świeciły to musisz kombinować. Ja właśnie kończę pisać o mojej przeróbce podświetlania i za parę dni wrzucę cały opis (jeśli nie zapomnę). Nie używam gotowych diod, tylko sam je odpowiednio łączyłem.
  I jak z tutorialem? Nie wiem od czego zacząć z wymianą żarówek....